JBL FLIP

549,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Bezprzewodowy głośnik, który pozwala żyć głośniej. 

Przenośny głośnik stereo z portem basowym obsługujący technologię Bluetooth

• Możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia ze smartfonami, tabletami, laptopami i podobnymi urządzeniami

• Wbudowany mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych oraz przez programy Skype czy FaceTime bez konieczności korzystania ze słuchawek

• Wierne odtwarzanie dźwięku we wspaniałej jakości JBL dzięki podwójnym przetwornikom i użyciu układu DSP

 

 

JBL Flip

Wypełniający całe pomieszczenie dźwiękiem JBL kompaktowy głośnik stereo.
JBL Flip obsługujący technologię Bluetooth®to bezprzewodowy system stereo idealnie nadający się do współpracy ze smartfonami i tabletami. Dzięki dwóm 1 5/8-calowym (40-milimetrowym) przetwornikom i wbudowanemu portowi basowemu zapewnia pełny dźwięk JBL® i wyjątkowe brzmienie basów – a wszystko to w przenośnym produkcie. Głośnik JBL Flip zapewnia nawet 5 godzin odtwarzania muzyki dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu oraz możliwość bezprzewodowego połączenia z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth. Wydajność, której nie mogą zapewnić inne produkty w podobnych cenach, sprawia, że JBL Flip jest najlepszym bezprzewodowym przenośnym głośnikiem stereo niezależnie od warunków otoczenia.

Oto przenośny, bezprzewodowy zestaw głośników stereo JBL Flip. Można go używać wszędzie, jest kompaktowy i nadający się do przenoszenia. Jednak jego niewielki rozmiar może wprowadzać w błąd. Dzięki dwóm 1 5/8-calowym (40-milimetrowym) przetwornikom, wbudowanemu portowi basowemu zapewniającemu niezrównane brzmienie niskich tonów oraz układowi cyfrowego wzmacniania sygnałów (DSP) sprawiającemu, że dźwięk wprost zalewa pomieszczenie, głośnik ten zapewnia pełny dźwięk JBL® i nadzwyczajne brzmienie basów. Poza połączeniem wspaniałej wydajności z możliwością przenoszenia, zapewnia on również obsługę technologii Bluetooth®, dzięki czemu możliwe jest bezprzewodowe podłączenie do niego dowolnego urządzenia, które również obsługuje technologię Bluetooth – oznacza to, że jest on głośnikiem bezprzewodowym idealnie nadającym się do współpracy ze smartfonami i tabletami. Ponadto wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia 5 godzin odtwarzania muzyki, a kontrolka LED informuje o konieczności naładowania oraz o pracy w trybie odtwarzania lub parowania z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Głośnik ten, wyposażony w mikrofon i przycisk odbierania połączeń, pozwala również na odbieranie połączeń telefonicznych. Wydajność, której nie mogą zapewnić inne produkty w podobnych cenach sprawia, że JBL Flip jest najlepszym bezprzewodowym przenośnym głośnikiem stereo niezależnie od warunków otoczenia.

Obsługa technologii Bluetooth
Przenośny głośnik JBL Flip odtwarza muzykę w systemie stereo przesyłaną bezprzewodowo z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Dzięki temu dźwięk JBL jest dostępny podczas słuchania muzyki za pomocą różnorodnych urządzeń przenośnych, w tym tabletów.

Wbudowany port basowy
Niektóre przenośne głośniki nie radzą sobie z zapewnianiem odpowiedniego brzmienia basów, jednak nie przenośne głośniki JBL. JBL Flip jest wyposażony we wbudowany port basowy, który zapewnia brzmienie basów, które jest o wiele lepsze niż w przypadku podobnych produktów innych firm.

Układ cyfrowego wzmacniania sygnałów
Głośniki JBL, nawet te małe, zawsze zapewniają wspaniałą jakość dźwięku. JBL Flip wykorzystuje układ cyfrowego wzmacniania sygnałów w celu zapewnienia dźwięku, który wypełnia całe pomieszczenie oraz wspaniałego brzmienia basów, a to wszystko przy zachowaniu kompaktowej budowy.

Wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń
Głośnik JBL Flip służy nie tylko do odtwarzania muzyki. Jest on wyposażony we wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń, dzięki czemu możliwe jest odbieranie połączeń za pomocą głośnika.

Akumulator litowo-jonowy zapewniający 5 godzin działania
Głośnik stereo JBL Flip posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia nawet pięć godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Można go łatwo doładować za pomocą adaptera, co pozwala uniknąć problemów i zaoszczędzić pieniądze.

Uniwersalna i przenośna konstrukcja
Głośnik stereo JBL Flip można ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie, co pozwala na umieszczenie go w wielu różnych miejscach. Ponadto bez problemu mieści się w plecaku, dzięki czemu można go zabrać ze sobą.

Kontrolka LED
Dobrze widoczna kontrolka LED informuje o konieczności doładowania wbudowanego akumulatora oraz o pracy głośnika JBL Flip w trybie odtwarzania lub parowania z wykorzystaniem technologii Bluetooth.

Zawartość opakowania
1 głośnik stereo JBL Flip
1 adapter AC
1 pokrowiec wykonany z kauczuku syntetycznego Neoprene™
Karta gwarancyjna
Skrócona instrukcja obsługi

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.