Głośnik bezprzewodowy z BT JBL Charge

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
JBL Charge

Innowacje w świecie technologii elektronicznych nie mają sobie równych. Podstawową tendencją staje się łączenie różnorodnych funkcji oraz tworzenie mniejszych wielkościowo oraz większych zakresowo sprzętów audio.

JBL Charge to propozycja nomadycznego urządzenia łączącego w sobie ładowarkę wraz z odtwarzaczem. Jest to również nowatorskie i jedyne takie zestawienie funkcji praktycznych i audio na rynku.

To niewielkie, przypominające trochę piłkę do rugby urządzenie, posiada niesamowite możliwości pozyskiwania i przechowywania mocy. Pojemność w wysokości 6000 mAh sprawia, że całkowicie naładuje wszelkie urządzenia nowej generacji telefonii komórkowej. Unikniemy zatem systematycznego poszukiwania ładowarki telefonicznej, która, jak na złość, zawsze nie daje się znaleźć. Proces ładowania odbywa się poprzez podłączenie telefonu do złącza USB urządzenia. Jest to zatem produkt wykorzystujący standardowe rozwiązania w nowoczesny sposób.

Niemniej jednak, nie potrzebujemy ładowarki telefonicznej. JBL Charge to również odtwarzacz pozwalający na 12-godzinne, ciągłe odtwarzanie muzyki przy pełnej baterii. Wbudowany wzmacniacz z procesorem DSP oraz dwa pełnozakresowe przetworniki 41mm pozwalają na uzyskanie brzemienia równego bardziej rozbudowanym zestawom nagłaśniającym.

Ciekawa kolorystyka produktu oraz oryginalny kształt sprawi, że na stałe zagości on w naszych salonach i sypialniach.  
weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.