JBL OnBeat aWake White

669,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Stacja dokująca do iPod, iPhone, iPad

Dźwięk nowego dnia.

Obsługujący technologię Bluetooth głośnik ze stacją dokującą umożliwiający budzenie się przy dźwiękach muzyki przesyłanej za pomocą iPada, iPhone’a lub iPoda.

• Możliwość bezprzewodowego przesyłania muzyki za pomocą smartfona, tabletu lub innego urządzenia

• Funkcje konfiguracji budzika, sprawdzania pogody i dostępu do kalendarza dzięki darmowej aplikacji JBL ArmUp

• Stacja dokująca dla urządzeń iPad, iPhone lub iPod umożliwiająca ich ładowanie

 

JBL OnBeat aWake

Budzenie może być przyjemniejsze dzięki urządzeniu iPad.
Dni budzenia się przy nieprzyjemnym dźwięku budzika odchodzą do historii. Oto bezprzewodowy głośnik sypialniany JBL OnBeat™ aWake do urządzenia iPad. Został on zaprojektowany tak, aby zmieścić się na nocnym stoliku i automatycznie ładować iPad w nocy. (Współpracuje również z iPhonem, iPodem touch i innymi urządzeniami z systemem iOS®.) Głośnik ten umożliwia budzenie się przy dźwiękach muzyki z własnej biblioteki, którą można wybrać za pomocą darmowej aplikacji JBL® AmpUp™. Możliwe jest również oglądanie filmów, granie w gry lub czytanie najświeższych wiadomości – wystarczy połączyć się przez Bluetooth® za pomocą technologii HARMAN TrueStream™ zapewniającej najlepszą możliwą łączność.

Oto głośnik sypialniany JBL OnBeat™ aWake do urządzenia iPad. Zaprojektowana do współpracy z iPadem i innymi urządzeniami z systemem iOS®, np. iPhonem i iPodem touch, stacja dokująca umożliwia budzenie się przy dźwiękach ulubionej muzyki, a nie tradycyjnego, nieprzyjemnego dzwonka budzika – jest to jeszcze łatwiejsze po pobraniu darmowej aplikacji JBL® AmpUp™, która pozwala w pełni spersonalizować melodię budzika. Głośnik obsługujący technologię Bluetooth® i wyposażony w technologię HARMAN TrueStream™ zapewniającą najlepsze możliwe połączenie bezprzewodowe gwarantuje również swobodę bezprzewodowego przesyłania muzyki, oglądania filmów lub grania w gry. Ponadto umożliwia również cieszenie się słynnym czystym i dokładnym brzmieniem JBL, które wypełnia stadiony, kina, sale koncertowe i inne pomieszczenia na całym świecie. Skuteczne wzmacniacze, technologia Slipstream, dodatkowe wejście umożliwiające podłączenie kolejnego urządzenia, czytelny ekran, ładowarka dokująca do urządzeń z systemem iOS® – głośnik JBL OnBeat aWake oferuje wszystko, co powinno znaleźć się na stoliku nocnym (poza dobrą książką). Korzystanie z tych funkcji jest tak przyjemne, że opcja budzenia może być kusząca nawet w dni, kiedy wczesne wstawanie nie jest konieczne.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.