Słuchawki JBL J55a

419,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Słuchawki zapewniające czyste brzmienie basów – i wzbudzające zazdrość otoczenia.

Audiofilskie słuchawki nauszne z mikrofonem

• Gwiazdki popu brzmią jak prawdziwi wirtuozi dzięki czystości, głębi i dokładności basów zapewnianym przez technologię JBL® Pure Bass

• Sprawdzaj, co dzieje się wokół Ciebie, dzięki ruchomym muszlom, które możesz unieść do góry, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba 

• Usłysz dokładnie każdy dźwięk. Dzięki wygodnemu pilotowi zdalnego sterowania wyposażonemu w trzy przyciski i wbudowany mikrofon możesz odebrać połączenie, a po jego zakończeniu powrócić do słuchania muzyki

Stylowa konstrukcja JBL i wspaniałe wykończenie

Od akcentów na pałąku i muszlach wykonanych ze szczotkowanej stali nierdzewnej do matowych czarnych lub białych obudów, od wytłaczanych, metalicznych logo JBL po kable dopasowane kolorystycznie do muszli, słuchawki te zostały zaprojektowane tak, aby były równie przyjemne dla oka, co dla ucha.

Wydajne przetworniki JBL wysokiej jakości

Przetworniki JBL zapewniają dokładny, wspaniały dźwięk, dzięki czemu muzyka brzmi wyjątkowo. Brzmienie basów jest czyste, głębokie i dokładne – są to sztandarowe cechy legendarnego dźwięku JBL. Dzięki temu słuchawki J55a zapewniają znacznie lepszą jakość dźwięku niż produkty konkurencji, a przy tym kosztują znacznie mniej.

Mechanizm umożliwiający obracanie muszli o 180 stopni

W niektórych sytuacjach nie możesz skupiać się jedynie na muzyce i musisz wiedzieć, co dzieje się wokół Ciebie. Muszle słuchawek J55i obracają się nawet o 180 stopni, dzięki czemu możesz jednym uchem słuchać muzyki, a drugim – dźwięków otoczenia lub rozmów. Muszle można obrócić w stronę pałąka, co ułatwia przechowywanie i przenoszenie słuchawek.

Poduszki muszli pokryte miękką skórą

Poduszki naszych słuchawek są pokryte miękką skórą, dzięki czemu nawet długotrwałe ich noszenie jest wygodne. Ponadto blokują one dźwięki otoczenia i pozwalają poprawić pasywną redukcję szumów. Oznacza to większy komfort słuchania muzyki.

Pilot zdalnego sterowania współpracujący z urządzeniami opartymi na systemie android wyposażony w trzy przyciski i mikrofon

Zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z urządzeniami opartymi na systemie android dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia intuicyjne sterowanie odtwarzaniem dźwięku. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń i cieszenie się wspaniałą jakością dźwięku bez konieczności zdejmowania słuchawek. 

Jednostronny odłączany kabel

Splątane kable są niezwykle denerwujące. Jednak w przypadku słuchawek J55a nie stanowi to problemu. Zabezpieczony przed plątaniem płaski kabel pokryty elastomerem jest podłączany tylko do jednej muszli, co jeszcze bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo splątania. Możliwość odłączenia kabla od muszli zapewnia jeszcze większą elastyczność.

Trwały reduktor naprężeń

Mocne, pewne połączenie między obudową i kablem jest niezwykle ważne, jeśli zapewniona ma być trwałość i wysoka jakość dźwięku. Nasz trwały reduktor naprężeń zapewnia tłumienie drgań i wyższą jakość dźwięku. 

Specyfikacja

- pasmo przenoszenia  10Hz - 24kHz

- impedancja 40 Ohm

- Przetwornik: 40 mm
- odłączany płaski przewód o długości  1,3 m

- pokrowiec

 

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.