Słuchawki JBL J33a

339,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Słuchawki dokanałowe wysokiej jakości z mikrofonem

  • Ciesz się głębokim, dokładnym brzmieniem niskich tonów dzięki technologii JBL® Pure Bass i wspaniałym, pokrytym niklem przetwornikom doskonale współpracującym z obudowami
  • Pozwól swoim uszom doświadczyć najwyższej jakości dźwięku godnej sal koncertowych zapewnianej przez zamkniętą konstrukcję słuchawek i odporne na ślizganie silikonowe końcówki
  • Usłysz dokładnie każdy dźwięk. Dzięki wygodnemu pilotowi zdalnego sterowania wyposażonemu w trzy przyciski i wbudowany mikrofon możesz odebrać połączenie, a po jego zakończeniu powrócić do słuchania muzyki.

Słuchawki, podobnie jak odtwarzana przez nie muzyka, wyrażają Twój indywidualny styl. Dzięki brzegom obudów wykonanym z błyszczącego stopu metali, reduktorom naprężeń, matowym czarnym lub białym obudowom i metalicznemu logo JBL słuchawki J33a sprawiają, że możesz słuchać muzyki i jednocześnie wyglądać stylowo.

Przetworniki JBL najwyższej jakości

Przetworniki J33a zapewniają dokładny, wspaniały dźwięk, dzięki czemu muzyka brzmi wyjątkowo. Specjalna powłoka wykonana z niklu zapewnia szersze pasmo przenoszenia dźwięków o wysokiej częstotliwości. Brzmienie basów jest czyste, głębokie i dokładne – są to sztandarowe cechy legendarnego dźwięku JBL. Właśnie to czyste brzmienie słuchawek J33a wyróżnia je na tle produktów konkurencji.

Pilot zdalnego sterowania współpracujący z urządzeniami z systemem ANDROID, wyposażony w trzy przyciski i mikrofon

Zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z urządzeniami z systemem ANDROID dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia intuicyjne sterowanie odtwarzaniem dźwięku. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Silikonowe nakładki

Uszy różnią się między sobą wielkością i kształtem. Dlatego do zestawu dołączamy trzy pary silikonowych nakładek: małe, średnie i duże. Optymalne dopasowanie słuchawek nie tylko zwiększa wygodę, ale także ogranicza ilość odbieranych dźwięków otoczenia.

Piankowe końcówki Comply™

Końcówki Comply to uniwersalna, odpowiednia dla wszystkich alternatywa dla nakładek silikonowych. Zapewniają wygodne dopasowanie i redukcję szumów. Do słuchawek dołączona jest jedna para piankowych końcówek dopasowujących się do ucha użytkownika.

Płaskie kable pokryte elastomerem i gumowy suwak

Splątane kable są niezwykle denerwujące. Chyba że używasz słuchawek J33a. Ich płaskie kable pokryte elastomerem są odporne na plątanie, a gumowy suwak umożliwia zachowanie porządku podczas ich przechowywania.

Metalowe reduktory naprężeń

Słuchawki J33a są wyposażone w metalowe reduktory naprężeń zintegrowane z tylnymi obudowami również wykonanymi z metalu. Te wytrzymałe zintegrowane reduktory nie tylko zwiększają wytrzymałość, ale także wpływają na poprawę dźwięku dzięki redukcji zjawisk rezonansowych, które mogą być przenoszone przez kable do Twoich uszu.

Pokryty złotem wtyk z pierścieniem

Pokryty złotem wtyk jest wyposażony w pierścień umożliwiający podłączenie słuchawek do większości smartfonów z niestandardowymi obudowami lub etui. Nie musisz więc zdejmować etui ochronnego, aby móc podłączyć słuchawki.

Sztywny pokrowiec

Dźwięk JBL warto chronić. W dołączonym do zestawu sztywnym pokrowcu znajduje się miejsce na dodatkowe silikonowe nakładki, a słuchawki są chronione przed uszkodzeniami.

Specyfikacja

- Pasmo przenoszenia 10Hz – 24kHz

- impedancja 16 Ohm

- Przetwornik: 9 mm
- płaski przewód o długości  1,3 m

- silikonowe wkładki w 3 rozmiarach

- pokrowiec
- Wtyk: 3,5 mm

 

 

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.