Słuchawki JBL J22a

249,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Audiofilskie słuchawki dokanałowe z mikrofonem

• Głębokie, dokładne basy oraz niezwykłe brzmienie muzyki zapewnione dzięki technologii JBL® Pure Bass. 

• Dzięki zamkniętej konstrukcji i odpornym na ślizganie silikonowym końcówkom muzyka brzmi tak, jak chcieli tego twórcy.

• Usłysz dokładnie każdy dźwięk. Dzięki wygodnemu pilotowi zdalnego sterowania wyposażonemu w trzy przyciski i wbudowany mikrofon możesz odebrać połączenie, a po jego zakończeniu powrócić do słuchania muzyki

Muzyka, której słuchasz wyraża Twój własny styl. Tak samo jak Twoje słuchawki. Wykończenie obudów piaskowanym stopem metali, barwione silikonowe nakładki, siatki głośników i metaliczne logo JBL – to wszystko sprawia, ze dzięki słuchawkom J22 możesz słuchać muzyki i jednocześnie stylowo wyglądać

 

   

Pilot zdalnego sterowania współpracujący z urządzeniami z systemem ANDROID wyposażony w trzy przyciski i mikrofon

Zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z urządzeniami z systemem ANDROID dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia intuicyjne sterowanie odtwarzaniem dźwięku. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Silikonowe nakładki

Uszy różnią sie między sobą wielkością i kształtem. Dlatego do zestawu dołączamy trzy pary silikonowych nakładek: małe, średnie i duże. Optymalne dopasowanie słuchawek nie tylko zwiększa wygode, ale także ogranicza ilość odbieranych dźwięków otoczenia. 

Płaskie kable pokryte elastomerem i gumowy suwak

Placzace się kable to nie lada problem. Słuchawki J22a są wyposażone w płaskie kable pokryte elastomerem, które są odporne na plątanie, oraz w gumowy suwak, który umożliwia zachowanie porządku podczas ich przechowywania.

Trwałe reduktory naprężeń

Mocne, pewne połączenia miedzy obudowami i kablami są niezwykle ważne, jeśli zapewniona ma być trwałość i wysoka jakość dźwięku. Nasze słuchawki są wyposażone w trwale silikonowe reduktory naprężeń zapewniające tłumienie drgań i lepsza jakość dźwięku.

Specyfikacja

- Przetwornik: 8,6 mm
- Pasmo przenoszenia: 18 Hz -  20 kHz
- płaski przewód o długości  1,3 m

-Impedancja 16 Ohm

- silikonowe wkładki w 3 rozmiarach

- pokrowiec
- Wtyk: 3,5 mm

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.