Słuchawki JBL Synchros S700

1 499,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Od dziesiątków lat zestawy dźwiękowe firmy JBL zadziwiają słuchaczy swoim potężnym i wyjątkowym brzmieniem. Przedstawiamy teraz słuchawki firmy JBL cechujące się tą samą energią, co profesjonalne systemy nagłośnieniowe firmy JBL, wykonane w najnowocześniejszej technologii zapewniającej najwyższy komfort i najlepsze osiągi. Precyzyjnie wykonana konstrukcja z lekkiego, odlewanego ciśnieniowo aluminium, tkanina typu Cordura, stal i skóra sprawiają, że słuchawki S700 stanowią rozwiązanie całkowicie odmienne od konwencjonalnych słuchawek plastikowych.

Wzorowane na wiodących w branży seriach profesjonalnych zestawów głośnikowych firmy JBL słuchawki te dostarczają profesjonalnych doświadczeń dźwiękowych o zadziwiającej przejrzystości i głębokich, potężnych niskich tonach dzięki technologii PureBass. Wyposażone w oryginalną technologię przetwarzania dźwięku LiveStage™, słuchawki S700 potrafią wykreować scenę dźwiękową tak zbliżoną do prawdziwych koncertów na żywo, jak żadne inne dostępne współcześnie słuchawki.

Odłączalny przewód słuchawkowy zapewnia zgodność z urządzeniami iOS lub Android, podczas gdy wbudowana bateria Li-Ion wielokrotnego ładowania pozwala cieszyć się technologią LiveStage przez 28 godzin bez jakiegokolwiek obniżenia jakości dźwięku.Usłysz – i zobacz – prawdziwe oblicze dźwięku: słuchawki JBL Synchros S700 otwierają nową erę konstrukcji audio.

 

Precyzyjnie zaprojektowana, odlewana ciśnieniowo konstrukcja aluminiowa uzupełniona dodatkami z tkaniny typu Cordura, pałąkiem stalowym i miękkimi skórzanymi poduszkami wokółusznymi

Słuchawki te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyznaczając nową erę konstrukcji słuchawek. Wyróżniają się one na tle konwencjonalnych, plastikowych słuchawek, będąc w dotyku tak samo unikalne jak wizualnie i przenosząc słuchacza do zupełnie innego świata odsłuchu.

Oryginalna technologia przetwarzania sygnału LiveStage™ pozwala uzyskać doświadczenia dźwiękowe bliższe koncertom na żywo

Technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku LiveStage™ firmy JBL poprawia akustykę odsłuchu słuchawkowego, pozwalając uzyskać scenę dźwiękową zbliżoną do koncertu na żywo.

Profesjonalny system nagłośnieniowy firmy JBL z technologią PureBass

Zaprojektowana naukowo akustyka muszli wokółusznych i wysokiej jakości przetworniki o średnicy 50 mm stanowią serce profesjonalnej technologii PureBass firmy JBL, zapewniając nieskrępowaną moc i przejrzystość impulsów niskotonowych o charakterze, jakiego można oczekiwać od lidera w dziedzinie nagłośnień koncertów. Efekt brzmi sam za siebie: Firmowa czystość dźwięku JBL w całym paśmie częstotliwości i pełnym zakresie głośności pozwoli cieszyć się najgłębszymi niskimi tonami bez poświęcania nawet odrobiny jakości dźwięku.

Wbudowana bateria wielokrotnego ładowania Li-Ion

Umożliwiają 28 godzin odsłuchu niezwykle precyzyjnego dźwięku w technologii LiveStage, będąc w ruchu.

Możliwość wyboru wersji: dla urządzeń iOS lub Android

Odłączalny przewód wyposażony w 3 przyciski sterowania urządzeniami iOS i mikrofon lub z trzema uniwersalnymi przyciskami sterowania i mikrofonem zapewniający elastyczność, której potrzebujesz będąc w ruchu.

 

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.