Słuchawki JBL Synchros S500

1 299,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Przedstawiamy wyjątkowe na współczesnym rynku słuchawki zasilane bateryjnie. Precyzyjnie wykonane, lekkie i wytrzymałe, słuchawki JBL S500 przeniosą Cię w nieodkryty jeszcze świat dźwięku najwyższej jakości. Wywodząc swoje korzenie od systemów nagłośnień stosowanych w najbardziej prestiżowych klubach muzycznych na świecie, słuchawki S500 zapewniają wyważone doznania dźwiękowe o niezwykłej przejrzystości i głębokich, potężnych niskich tonach dzięki zastosowaniu profesjonalnego rozwiązania firmy JBL i technologii PureBass.

Oryginalna technologia przetwarzania sygnału LiveStage™ poprawia akustykę odsłuchu, umożliwiając doświadczenie sceny dźwiękowej zbliżonej do koncertów na żywo, podczas gdy para baterii AAA pozwoli cieszyć się technologią LiveStage przez 20 godzin bez przerwy i bez jakiegokolwiek obniżenia jakości dźwięku. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, Onyx i Glacier, słuchawki te są zgodne zarówno z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS, jak i z innymi smartfonami. Pełna mocy, nowatorska konstrukcja z wysokiej jakości materiałów — wspomagana rewolucyjną technologią — słuchawki S500 wyznaczają nowe trendy każdym szczegółem.

Lekki, stalowy pałąk nagłowny i skórzane poduszki wokółuszne

Słuchawki zapewniające bezkompromisową trwałość, stylowy wygląd i komfort użytkowania.

Oryginalna technologia przetwarzania sygnału LiveStage™ pozwala uzyskać doświadczenia dźwiękowe bliższe koncertom na żywo

Technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku LiveStage™ firmy JBL poprawia akustykę odsłuchu słuchawkowego, pozwalając uzyskać scenę dźwiękową zbliżoną do koncertu na żywo.

Profesjonalny system nagłośnieniowy firmy JBL z technologią PureBass

Zaprojektowana naukowo akustyka muszli wokółusznych i wysokiej jakości przetworniki o średnicy 50 mm stanowią serceprofesjonalnej technologii PureBass firmy JBL, zapewniając nieskrępowaną moc i przejrzystość impulsów niskotonowych o charakterze, jakiego można oczekiwać od lidera w dziedzinie nagłośnień koncertów. Efekt brzmi sam za siebie: Firmowa czystość dźwięku JBL w całym paśmie częstotliwości i pełnym zakresie głośności pozwoli cieszyć się najgłębszymi niskimi tonami bez poświęcania nawet odrobiny jakości dźwięku.

Zasilane 2 bateriami AAA

Umożliwiają 20 godzin odsłuchu niezwykle precyzyjnego dźwięku, będąc w ruchu, dzięki technologii LiveStage firmy JBL.

 

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.