Słuchawki JBL Synchros S200

549,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Żegnamy stare, witamy nowe: przedstawiamy stereofoniczne słuchawki dokanałowe JBL Synchros S200. Precyzyjnie wykonane z odlewu aluminiowego słuchawki dokanałowe z metalowymi akcentami wyróżniają się na tle innych podobnych produktów. Wyprofilowane wkładki dokanałowe zapewniają wygodne i stabilne dopasowanie przez wiele godzin przyjemności z odsłuchu.

Wywodząc swoje korzenie od systemów nagłośnień stosowanych w najbardziej prestiżowych klubach muzycznych na świecie, słuchawki S200 zapewniają profesjonalne doznania dźwiękowe o niezwykłej przejrzystości i głębokich, wspaniale brzmiących niskich tonach.

Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, Onyx oraz Glacier, i w trzech konfiguracjach (z przewodem wyposażonym w 3 przyciski sterowania urządzeniami Apple, przewodem z trzema uniwersalnymi przyciskami sterowania lub przewodem prostym) słuchawki Synchros S200 przeniosą Cię na nowy poziom odsłuchu mobilnego.

Wyjątkowo lekka konstrukcja z odlewu aluminiowego

Słuchawki JBL S200 cechują się wyjątkowo lekką i bardzo wytrzymałą konstrukcją aluminiową, dzięki czemu można za ich pomocą wygodnie słuchać muzyki przez wiele godzin.

Najwyższej jakości przetworniki 10 mm

Najwyższej jakości przetworniki 10 mm o parametrach klasy high-end.

Profesjonalny system nagłośnieniowy firmy JBL z technologią PureBass

Zaprojektowane naukowo elementy akustyczne wkładek dokanałowych i wysokiej jakości przetworniki o średnicy 10 mm stanowią serce technologii PureBass firmy JBL, zapewniając nieskrępowaną moc i przejrzystość impulsów niskotonowych o charakterze, jakiego można oczekiwać od lidera w dziedzinie nagłośnień koncertów. Efekt brzmi sam za siebie: Firmowa czystość dźwięku JBL w całym paśmie częstotliwości i pełnym zakresie głośności pozwoli cieszyć się najgłębszymi niskimi tonami bez poświęcania nawet odrobiny jakości dźwięku.

Wyprofilowane wkładki dokanałowe z nakładkami silikonowymi w trzech rozmiarach (S, M, L) zapewniają większy komfort i stabilność

Wkładki dokanałowe w trzech rozmiarach są wygodniejsze w użyciu i zapewniają większy komfort podczas słuchania muzyki.

Dostępne w dwóch kolorach i trzech konfiguracjach: z przewodem wyposażonym w 3 przyciski sterowania urządzeniami z systemem iOS/mikrofonem, przewodem z trzema uniwersalnymi przyciskami sterowania/mikrofonem lub przewodem prostym

Warianty: słuchawki S200 dostępne są w wersji kolorystycznej Onyx lub Glacier i w konfiguracji z trzema przyciskami sterowania urządzeniami Apple, trzema uniwersalnymi przyciskami sterowania lub przewodem prostym, z wbudowanym mikrofonem i są zgodne z większością dostępnych obecnie na rynku smartfonów i przenośnych urządzeń muzycznych.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.