JBL Synchros E10

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Wejdź w świat dźwięku o jakości JBL oferowanego przez słuchawki douszne o rozszerzonym paśmie przenoszenia, komfortowym dopasowaniu oraz funkcjom współpracy z tabletem/smartfonem, które sprawiają, że jesteś cały czas w ruchu oraz w zasięgu.

 

Firma JBL doskonale zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania na doskonałą jakość dźwięku - dzięki temu zaprojektowano to bogate rozwiązanie dopasowane do nieustannego ruchu w dzisiejszym stylu życia. Słuchawki douszne JBL Synchros E10 to rozwiązanie przyjazne tabletom/smartfonom, które prowadzi do pełnopasmowego dźwięku o jakości JBL powstającego dzięki charakterystyce PureBass i głośnikom 8 mm. Od kluczowych cech obejmujących pewne i komfortowe dopasowanie, lekką konstrukcję, bogatą stylistykę - dostępną w wielu kolorach - do wygodnego jednoprzyciskowego mikrofonu/ pilota na przewodzie oraz rozszerzonego pasma przenoszenia - możesz doświadczyć doznań lepszych, niż można oczekiwać. Subtelny dodatek w formie lekkiego pokrowca do bezpiecznego przenoszenia słuchawek E10 podkreśla mobilność tego zestawu. Dlaczego mielibyście odmawiać sobie najlepszej jakości dźwięku, podczas gdy dostępne są przystępne słuchawki douszne, które doskonale podkreślą Wasz dobry gust?

 

 

Pełnopasmowy dźwięk o jakości JBL z charakterystyką PureBass oraz wysokiej jakości głośnikami 8 mm

Doznaj dynamicznego, pełnego pasma przenoszenia najwyższej jakości głośników 8 mm o charakterystyce PureBass oferujących legendarne wrażenia akustyczne.

Budowa współpracująca ze smartfonami i tabletami oraz uniwersalny jednoprzyciskowy mikrofon/pilot umieszczony na przewodzie

Niezależnie od używanego urządzenia, przejrzysty dźwięk i wygoda są w Twoim zasięgu. Ty sterujesz - zarówno smartfonem jak i tabletem - za pomocą naciśnięcia jednoprzyciskowego pilota/mikrofonu na przewodzie.

Lekka konstrukcja łączy się z kątowymi słuchawkami o wymiennych nakładkach zapewniającymi pewne i komfortowe dopasowanie do kanałów usznych

Od niskoprofilowej budowy do lekkiego, spłaszczonego przewodu, słuchawki E10 oferują unikalne części douszne z wieloma wymiennymi nakładkami zapewniającymi optymalne dopasowanie i redukcję hałasu z toczenia dla lepszego słuchania.

Podwyższona estetyka i stylistyka dostępna w czterech ekskluzywnych opcjach kolorystycznych

Dobry dźwięk ustępuje tylko dobremu wyglądowi - ogólne wrażenie sprawiane przez słuchawki E10 rozszerza doznania z posiadania o interesujące kolory oraz wygląd pieczołowicie dopasowany do Twojego stylu życia.

Zawiera lekki pokrowiec z tworzyw sztucznych ułatwiający przechowywanie i transport

Wzięcie ze sobą w podróż dźwięku o doskonałej jakości to coś, w czym rozwiązania JBL sprawdzają się najlepiej. Dzięki lekkiemu pokrowcowi transportowemu nie robi to wrażenia na Twoich słuchawkach E10.

 

Dane techniczne:

Głośnik: 8mm

 

 Pasmo przenoszenia: 10 - 22kHz

Impedancja: 32 Ohm

SPL max: 105dB @ 5mW

Znamionowa moc wejściowa: 5mW

Złącze: jack 3,5mm

Długość przewodu: 1.2m

Waga: 0,01kg

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.