JBL CHARGE 2

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
CHARGE 2

Przenośny stereofoniczny aktywny zestaw głośnikowy z pojemnym akumulatorem umożliwiającym ładowanie urządzeń przenośnych.


 

Słuchaj bezprzewodowo. Ładuj bez ograniczeń.

JBL Charge 2, to przenośny stereofoniczny zestaw głośnikowy zapewniający najlepszy w swojej klasie dźwięk, dzięki dwóm głośnikom i dwóm radiatorom pasywnym, które zapewniają głębokie i precyzyjne niskie tony tak potężne, że można zobaczyć ich drżenie, nie tylko usłyszeć. Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 6000 mAh, pozwalający odtwarzać muzykę nawet przez 12 godzin i bawić się do białego rana, jak również ładować inne urządzenia przenośne poprzez wbudowany port USB. Dzięki zastosowaniu wszechstronnej technologii łączności bezprzewodowej Bluetooth® zestaw Charge 2 możesz zabrać ze sobą wszędzie i słuchać muzyki bez ograniczeń. Zestaw głośnikowy JBL Charge 2 wyposażony jest również w funkcję konferencyjnego urządzenia głośnomówiącego z opatentowaną technologią usuwania szumu i echa, co zapewni Twoim rozmowom telefonicznym zupełnie nową jakość i przejrzystość dźwięku. Dodatkowo, zestaw głośnikowy Charge 2 jest wyposażony w tryb Bluetooth® Social Mode, który umożliwia trzem różnym użytkownikom naprzemienne odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych Bluetooth®. Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz - czarny, biały, czerwony, niebieski lub fioletowy - zajdziesz dalej - i głośniej - za pomocą zestawu głośnikowego Charge 2 niż korzystając z dowolnego innego urządzenia tej klasy i w tym przedziale cenowym.

 
   
Wielki bas, wielki dźwięk, wszędzie

Niezależnie od tego w jaki sposób go podłączysz, zestaw JBL Charge 2 za pomocą dwóch głośników i podwójnych pasywnych radiatorów niskotonowych zapewnia potężne i poruszające wrażenia dźwiękowe.

Bezprzewodowe odtwarzanie strumieniowe muzyki za pomocą łączności Bluetooth®

Zestaw głośnikowy Charge 2 nie tylko zmieści się do plecaka, ale pozwoli cieszyć się odtwarzaną na nim muzyką. Zestaw głośnikowy Charge 2 jest wyposażony w technologię Bluetooth 3.0 umożliwiającą nawiązanie połączenia bezprzewodowego z dowolnym innym urządzeniem przenośnym obsługującym tę technologię, dzięki czemu nie potrzebujesz kabli, aby urządzić przyjęcie i możesz swobodnie komunikować się telefonicznie ze znajomymi za pomocą trybu głośnomówiącego z wykorzystaniem technologii usuwania szumów i echa.

Wbudowany akumulator 6000 mAh umożliwiający nawet 12 godzin odtwarzania muzyki i ładowania urządzeń przenośnych

Podobnie jak jego poprzednik, zestaw głośnikowy JBL Charge 2 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy 3,7 V 6000 mAh pozwalający odtwarzać muzykę przez 12 godzin bez konieczności doładowywania. Dodatkowo, w tym czasie możesz ładować telefony, tablety i odtwarzacze przenośne. Dodaj do tego ulepszony, najlepszy w swojej klasie dźwięk i potężne niskie tony.

Tryb społecznościowy, w którym każdy może udostępnić muzykę

Na co komu najlepszy nawet dźwięk, którym nie można się podzielić? Tryb społecznościowy Bluetooth Social Mode zastosowany w zestawie głośnikowym Charge 2 umożliwia trzem osobom naprzemienne odtwarzanie muzyki z telefonów, tabletów i komputerów przenośnych na jednym zestawie głośnikowym i wymienianie się gustami muzycznymi. Każde obsługujące technologię Bluetooth urządzenie przenośne jest mile widziane i może skorzystać z mocy bezprzewodowej zestawu Charge 2.

Specyfikacja Produktu:

Wersja Bluetooth: 3.0

Obsługiwane formaty: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Przetwornik: 2 x 45 mm

Znamionowa moc wejściowa: 2 x 7,5 W

Pasmo przenoszenia: 75 Hz - 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: >80 dB

Akumulator: litowo-jonowy

Czas ładowania baterii: 4 godziny przy natężeniu prądu 1,8 A

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju muzyki)

Moc nadajnika Bluetooth: 0-4 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 - 2,480 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, n/4 DQPSK, 8 DPSK

Wymiary (w x sz x gł): 79 mm x 184 mm x 75 mm

Masa: 540 g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.