JBL Reflect RESPONSE

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Słuchawki bluetooth do biegania

JBL Reflect Response to pierwsze na świecie słuchawki sportowe sterowane dotykiem. Są lekkie, bezprzewodowe i zapewniają do 10 godzin odtwarzania muzyki. A do tego brzmią po prostu rewelacyjnie!

 

Słuchawki sportowe JBL Reflect Response wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność sterowania dotykiem. Poprzez odpowiednio długie przytrzymanie palca lub dłoni na słuchawce kontroluje się swoją muzykę. Na lewej słuchawce przytrzymanie palca przez 4 sekundy blokuje i odblokowuje słuchawki, natomiast dotknięcie przez 2 sekundy przerzuca utwór wstecz. Na prawej słuchawce dostępne są aż trzy funkcjonalności: dotknięcie przez 4 sekundy to wybieranie głosowe, dotknięcie przez 2 sekundy to przerzucenie utworu na następny, natomiast dotknięcie przez 1 sekundę to odtwarzanie, pauzowanie, a także odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych. W związku z tym nie trzeba przerywać treningu, wystarczy odpowiednio długo przytrzymać palce lub dłoń na słuchawce.

Ponadto JBL Reflect Response zapewniają do 10 godzin odtwarzania muzyki i legendarnego brzmienia JBL. Oznacza to, że w tym czasie trening może trwać nieprzerwanie, a muzyka dodatkowo motywować do większego wysiłku. Słuchawki wyposażono również w ergonomiczną opaskę na szyję oraz specjalnie zaprojektowane wkładki do uszu, które gwarantują niewypadanie bez względu na to jak intensywnie się trenuje. Słuchawki dostępne są w kolorze niebieskim i czarnym. Są też odporne na pot oraz posiadają odblaskowe elementy, co jest istotne dla sportowców.

By zadowolić wszystkich sportowców słuchawki JBL Reflect Response są bezprzewodowe, ultralekkie, odporne na pot i wyposażone w ergonomiczną, opatentowaną opaskę na szyję. Pozwala to przenieść intensywność treningów na wyższy poziom.

 

Specyfikacja techniczna

Przetworniki dynamiczne: 8.6 mm

Pasmo przenoszenia: 10kHz – 22kHz

Bluetooth

Sterowanie gestem i dotykiem

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.