JBL EVEREST 110 BT

429,00 zł

Dostępność dostępny
JBL Everest 110 to słuchawki dokanałowe wyposażone w legendarne brzmienie JBL Pro Audio. Dostarczają niezwykłej jakości dźwięk, a wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. Czas ładowania słuchawek to jedynie 2 godziny. Nakładki zaprojektowano tak, by ich ergonomiczny kształt dostosowywał się ucha użytkownika idealnie dopasowując się do przewodu słuchowego i umożliwiając wiele godzin przyjemnego odtwarzania ulubionej muzyki. Wbudowany pilot z mikrofonem zapewnia łatwe odbieranie połączeń telefonicznych i prowadzenie rozmów z funkcją redukcji echa. W zestawie znajdują się nakładki w trzech rozmiarach, a metaliczne wykończenie najwyższej jakości sprawia, że słuchawki wyglądają tak dobrze, jak brzmią!

Dzięki Bluetooth słuchawki JBL Everest V110 bezprzewodowo łączą się ze źródłem dźwięku. Użytkownik może cieszyć się nieskrępowanym, legendarnym brzmieniem JBL Pro Audio bez ograniczających go przewodów, doświadczając tego samego wyjątkowego brzmienia, które usłyszeć można w salach koncertowych, studiach nagrań i salonach od ponad 70 lat.

Ładowany przez micro USB wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin pracy. Jego czas ładowania to jedynie 2 godziny. W zestawie znajdziemy nakładki w trzech różnych rozmiarach. Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i stalowej.

 

Specyfikacja techniczna

Przetworniki: 5.8 mm

Dynamiczne pasmo przenoszenia: 10-22 kHz

Czułość przetworników: 96 dB/1 kHz, 1 mW

Maksymalne SPL: 103 dB

Czułość mikrofonu: -42 dBV/Pa

Moc transmitera Bluetooth: ≤4 dBm

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK π/4, DQPSK, 8-DPSK

Bluetooth: 4.1

Profil Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Typ akumulatora: Polymer Li-ion (3.7 V, 60 mAh x 2)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas pracy: do 8 godzin

Wymiary nakładki Głęb. x Wys. x Dług. (mm): 14.7 x 14.8 x 30.4

Wymiary obudowy mikrofonu Głęb. x Wys. x Dług. (mm): 9.1 x 7.2 x 42.3

Waga: 0.016 kg

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.