JBL Tune 600 BT NC

329,00 zł 449,00 zł -27%

Dostępność Chwilowy brak towaru
JBL Tune600 BT NC to lekkie i kompaktowe nauszne słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów (ANC), wyposażone w przetworniki o średnicy 32 mm. Doskonale nadają się do codziennego użytku, a możliwość składania ułatwia ich transport. Dzięki JBL Pure Bass można cieszyć się bezprzewodowym słuchaniem muzyki bez niepożądanego szumu przez ponad 12 godzin. Słuchawki można całkowicie naładować w zaledwie 2 godziny. Za sprawą dodatkowego odłączanego przewodu, muzyki można słuchać bez końca w trybie przewodowym. Model JBL Tune600 BT NC jest wykonany z wytrzymałych materiałów i dostępny w czterech świeżych kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim. Dzięki lekkim materiałom słuchawki wygodnie leżą na uszach, a wytrzymała konstrukcja sprawia, że można je składać i rozkładać przez długie lata użytkowania. Usytuowane na muszlach przyciski umożliwiają łatwą obsługę połączeń i muzyki.

Od ponad 70 lat firma JBL projektuje systemy tworzące precyzyjny i imponujący dźwięk w największych salach koncertowych, operach oraz kinach na całym świecie. Słuchawki JBL Tune600 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL z głębokimi i potężnymi niskimi tonami. Dodatkowo wyposażone zostały w aktywną redukcję zakłóceń, która eliminuje szumy zewnętrzne i pozawala cieszyć się czystą muzyką.

Technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie wysokiej jakości strumienia audio ze smartfona lub tabletu. Ponadto wbudowanym mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne oraz w prosty sposób kontrolować dźwięk i połączenia za pomocą słuchawek. Słuchawki zapewniają do 12 godzin działania akumulatora z włączonym Bluetooth i redukcją szumów oraz do 22 godzin pracy z włączonym Bluetooth i wyłączoną redukcją szumów. To świetny wybór w przystępnej cenie!

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetworników: 32 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 100 dB

Maksymalne ciśnienie akustyczne: 95 dB•

Czułość mikrofonu przy 1 kHz - 24 dB/Pa

Impedancja: 32 omy

Rodzaj akumulatora: Bateria litowo-polimerowa (3,7 V, 610 mAh)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas rozmów z włączoną komunikacją Bluetooth: 22 godziny

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wył. ANC: 22 godziny

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC: 12 godzin

Czas odtwarzania muzyki z wył. BT i wł. ANC: 30 godzin

Moc nadajnika Bluetooth: 0-4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, /4DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz

Profile Bluetooth: HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5

Wersja Bluetooth: V4.1

Masa (g): 173 g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.