JBL JR POP

149,00 zł

Dostępność dostępny
Pierwszy ultraprzenośny, przyjazny dla dzieci głośnik Bluetooth.
 
Dzieciom spodoba się efekt świetlny i przyciągający wzrok, dostosowywany do potrzeb projekt, podczas słuchania muzyki z placu zabaw i pokoju zabaw. Dzięki swojej "odpornej na działanie dzieci" trwałości JBL JRPOP będzie popularnym dodatkiem do każdej rodziny kochającej muzykę.

JBL Jr Pop to wielki dźwięk dla małych fanów muzyki. Dzięki temu wyjątkowemu głośnikowi z efektami świetlnymi każde dziecko może poczuć się jak prawdziwa gwiazda pop! Wytrzymały i w pełni wodoodporny (IPX7) głośnik JBL Jr Pop posiada wbudowany akumulator umożliwiający odtwarzanie muzyki do 5 godzin. Można go też bez problemu przenosić, używając paska, a urządzenie idealnie dopasowane jest dla małych dłoni dzieci. Przede wszystkim jednak JBL Jr Pop zapewnia najwyższą jakość dźwięku JBL i bez problemu przetrwa na każdym placu zabaw. Muzyka przesyłana jest do głośnika za pośrednictwem Bluetooth, a głośnik stworzony jest, by towarzyszyć dzieciom w zabawie i interakcjach z rówieśnikami. Wbudowane wielokolorowe efekty świetlne dostępne są w pięciu różnych trybach. Dodatkowo każde dziecko może dowolnie spersonalizować swój głośnik wykorzystując pakiet naklejek dołączony do zestawu.

Wodoodporność IPX7 oznacza, że głośnik można zanurzać w wodzie do 1 metra głębokości na czas do 30 minut. W związku z tym JBL Jr Pop może towarzyszyć dzieciom zarówno w letniej zabawie na plaży czy nad jeziorem, jak i w codziennej kąpieli. Dzieci uwielbiają kolory, a zatem wbudowane efekty świetlne tylko zwiększają atrakcyjność głośnika.

Dołączony do zestawu pakiet naklejek dodatkowo pobudza kreatywność dzieci i daje im możliwość twórczego i unikatowego zaprojektowania własnego głośnika JBL Jr Pop. To fascynująca rozrywka i doskonała zabawa pod każdym względem.

 

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth®: 4.2
Obsługiwane profile: A2DP v1.2, AVRCP v1.5
Przetwornik: 3,81 cm
Moc znamionowa: 3 W RMS
Pasmo przenoszenia: 190 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥ 80 dB
Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy, polimerowy (3,7 V, 600 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 2 godziny
Wejście zasilające: 5 V/0,5 A
Czas odtwarzania muzyki: 5 godzin
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 39.7 x 87.8 x 75.5 mm
Masa: 121.2g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.