JBL 4306

3 999,00 zł

Dostępność na zamówienie - czas realizacji około 5 dni
JBL 4306 to dwudrożna studyjna kolumna podstawkowa. Dziedzictwo doskonałego brzmienia JBL oraz doświadczenie najlepszych na świecie inżynierów dźwięku zamknięte w monitorze idealnym do kina domowego.

 

Kolumny JBL to ikony najlepszego brzmienia od ponad 70 lat. Kolejne pokolenia inżynierów nieustannie pracują nad doskonaleniem wykorzystywanych rozwiązań audio, a także czerpią z już opracowanych i opatentowanych osiągnięć. W związku z tym nowa kolumna JBL 4306 to legendarne brzmienie JBL zamknięte w monitorze podstawkowym, który wpasuje się w każde wnętrze.

JBL 4306 wyposażono w 8-calowy (200 mm) przetwornik niskonotonwy w postaci białego stożka z czystej masy celulozowej oraz 1-calowy (25 mm) kompresyjny przetwornik średnich i wysokich częstotliwości z kopułką ze stopu aluminium i magnezu. Kolumny zapewniają tym samym brzmienie godne marki JBL. Efektywna przestrzennie konstrukcja głośnika i eleganckie wykończenie forniru z naturalnego drewna orzechowego sprawia, że JBL 4306 subtelnie wpasuje się w estetykę każdego pomieszczenia.

Brzmienie JBL to dziedzictwo najwyższej jakości i doskonałość w każdym calu. Nie bez powodu marka JBL to jeden z najczęstszych wyborów profesjonalistów w dziedzinie muzyki i kina. Kolumny JBL odpowiadają za filmowe brzmienie w większości kin na świecie, nagłaśniają największe sceny muzyczne, rozbrzmiewają w wytwórniach płytowych i studiach nagraniowych. Większość znanych i lubianych utworów oraz ścieżek dźwiękowych do filmów powstało z wykorzystaniem kolumn studyjnych JBL. Współcześnie nie trzeba jednak zajmować się dźwiękiem profesjonalnie, by cieszyć się tym doskonałym brzmieniem. Proponowane produkty JBL home powstają z zachowaniem profesjonalnych standardów na użytek domowy!

 

Specyfikacja techniczna:

Dwudrożna studyjna kolumna podstawkowa
Przetwornik niskich częstotliwości: 8’’ (200 mm) z czystej masy celulozowej
Przetwornik średnich i wysokich częstotliwości: 1’’ (25 mm) przetwornik kompresyjny ze stopu aluminium i magnezu
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 40 kHz (-6 db)
Czułość: 89 dB (2.83 V / 1 m)
Maksymalna rekomendowana moc wzmacniacza: 150 Watt RMS
Częstotliwość podziału: 3.2 kHz
Impedancja nominalna: 6 Ohm
Kontrola: regulator poziomu wysokich częstotliwości
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 460 x 278 x 300 mm
Waga: 12 kg
Wykończenie: Fornir orzechowy z niebieską przegrodą i niebieską maskownicą

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.