Control Now AW

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
JEDEN GŁOŚNIK, WIELE MOŻLIWOŚCI.

Dzięki swojemu innowacyjnemu kształtowi JBL Control NOW™ jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronnym z dostępnych na rynku głośników. Dostępnych jest tak dużo opcji montażu dla pojedynczych głośników lub zespołów wielu głośników, że nie da się ich tu szczegółowo opisać.

Przedstawiamy tylko kilka możliwości, aby podsunąć Ci dobre pomysły. Pojedyncze głośniki można montować pionowo lub poziomo na ścianach i w narożnikach między ścianami, a także pomiędzy ścianą i sufitem. Można je umieszczać poziomo lub pionowo na szafkach lub stołach. Zespoły składające się z dwóch, trzech lub czterech głośników można montować praktycznie wszędzie – na ścianach, prętach sufitowych, a nawet po zewnętrznej stronie narożników – oraz konfigurować z myślą o użytku jednokanałowym lub jednopunktowym stereo. Dzięki dołączonemu adapterowi do stojaków podłogowych można je dopasować do wielu opcjonalnych stojaków producentów niezależnych. A to wszystko, co potrafią głośniki JBL Control NOW potrafią także głośniki JBL Control NOW AW, i to do tego na zewnątrz **.

Można ich używać w tradycyjnych układach stereo, zestawach kina domowego lub w systemach zapewniających muzykę w całym domu lub w tle. Zapomnij o typowych problemach technicznych wynikających z konieczności okablowania systemów składających się z wielu głośników. Głośniki JBL Control NOW znoszą ograniczenia impedancji dzięki adapterowi do okablowania, który ułatwia konfigurowanie zespołów składających się z wielu urządzeń. Jeśli Twój wzmacniacz może obsłużyć jeden głośnik JBL Control NOW, to znaczy, że może on obsłużyć do czterech takich głośników. Opcjonalny zestaw do montażu na pręcie posiada ramę umożliwiającą zawieszenie zespołu czterech głośników na standardowym pręcie od wentylatora sufitowego. W zestawie znajduje się także firmowy zespół kabli upraszczający proces okablowania i zarządzania kablami (oraz zwiększa czułość do 6dB w stosunku do okablowania seryjnego).Specyfikacja

- typ: 2-drożny monitor

- pasmo przenoszenia: 80 Hz - 30 kHz

- maksymalna zalecana moc wzmacniacza*: 150 W

- moc (ciągła/szczytowa): 50/300 W

- częstotliwość podziału: 2kHz, 18dB/oktawa (głośnik LF); 36dB/oktawa (głośnik HF)

- skuteczność (2,83V/1m): 90 dB

- impedancja nominalna: 8 Ohm

- przetwornik niskotonowy: 2 x 100mm (4") PolyPlas™, ekranowane

- przetwornik wysokotonowy: 19mm (3/4") laminat tytanowy, ekranowany

- wymiary (dł. x wys. x szer. x śr.): 262 x 127 x 364 x 251 mm

- masa: 3 kg

* Maksymalna zalecana moc znamionowa wzmacniacza zapewnia odpowiedni margines systemu na wypadek okazjonalnych szczytów. Nie zalecamy długiego używania głośników przy maksymalnej mocy wzmacniacza.

** Głośniki JBL ontrol NOW AW są przeznaczone do pracy przy dowolnej pogodzie, jednak nalezy brac pod uwagę fakt, ze nie sa one wodoodporne. Należy je chronić przed bezpośrednim kontaktem z lodem, śniegiem oraz wilgocią.

 

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.