JBL Club PRO+ TWS

989,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Nadal jesteś zalogowany. Czy nie powinny być też twoje słuchawki? Od metra, przez biuro, po siłownię - muzyka podkreśla Twój dzień. Słuchawki JBL CLUB PRO + TWS zapewniają najlepszą wydajność bezprzewodową. Łatwe podłączanie bez względu na to, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Dozuj hałas z zewnątrz, który chcesz usłyszeć, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają wyeliminować uciążliwy hałas. Codzienna wygoda, bezproblemowe, podłączane i bezprzewodowe ładowanie, oczywiście z legendarnym dźwiękiem JBL Pro: doskonały dźwięk bez przewodów.


Legendarny dźwięk JBL Pro
Twoja codzienna playlista jest jeszcze bardziej inspirująca dzięki pełnemu i wciągającemu dźwiękowi JBL Pro. Użyj aplikacji My JBL Headphones, aby dostosować dźwięk do swoich upodobań lub wybierz presety STAGE + stworzone przez najlepszych DJ-ów na świecie.

Adaptacyjna redukcja szumów z technologią Smart Ambient
W zatłoczonej kawiarni, próbujesz zagłuszyć odgłosy rozmowy dochodzącej z sąsiedniego stolika? Aktywuj technologię redukcji szumów i bądź skupiony. Czy idziesz ulicą? Wpuść hałas otoczenia i idź bezpiecznie. Chcesz porozmawiać z kolegami? Funkcja TalkThru umożliwia to z łatwością, bez konieczności wyłączania słuchawek.

Bezproblemowa łączność
Twój JBL CLUB PRO + TWS bez problemu komunikuje się z Twoim urządzeniem zaraz po otwarciu obudowy dzięki technologii Dual Connect + Sync. Nie musisz sprawdzać, którą słuchawkę złapać jako pierwszą, ponieważ możesz użyć jednej lub drugiej, niezależnie od tego, czy używasz tylko jednej, czy obu.

Specyfikacja

Model CLUB PRO + TWS
Przetwornik 6,8 mm
Pasmo przenoszenia  10 Hz do 20 kHz
Impedancja  16 omów
Czułość 102 dB SPL przy 1 kHz / 1 mW
Maksymalne ciśnienie akustyczne 99 dB
Wersja Bluetooth  5.1
Wersja profilu Bluetooth A2DP wersja 1.3, AVRCP wersja 1.6, HFP wersja 1.7
Typ baterii słuchawek  litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 55 mAh)
Typ akumulatora etui ładującego litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 660 mAh)
Czas ładowania (USB C) Pełne ładowanie trwa 2 godziny
Żywotność baterii przy włączonym Bluetooth i ANC do 6 godzin
Żywotność baterii przy włączonym Bluetooth i wyłączonym ANC do 8 godzin

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.