JBL Tune 710 BT

399,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Technologia dźwięku JBL Pure Bass zapewnia doskonałe brzmienie, a lekka wokółuszna konstrukcja JBL Tune 710 BT oferuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku. To słuchawki o potężnych możliwościach, które składają się do kompaktowego rozmiaru i nadają się do zabrania ze sobą na każdą wyprawę. Połączenia można obsługiwać z poziomu nauszników (dzięki wygodnemu przyciskowi na nauszniku) oraz za pomocą komend głosowych, podobnie można zarządzać odtwarzaniem. Akumulator pozwala korzystać z modelu JBL Tune 710 BT nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w zestawie, rozłączalnemu przewodowi audio, można wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe (Multi-point Connection) pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth, dzięki czemu nie przegapi się połączenia na telefonie podczas oglądania filmu na tablecie.

Wbudowany akumulator zapewnia do 50 godzin pracy, a funkcja szybkiego ładowania daje 3 dodatkowe godziny rozrywki po zaledwie 5 minutach ładowania. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny. Natomiast łatwe sterowanie dźwiękiem, zarządzanie połączeniami oraz uruchamianie asystenta głosowego możliwe są za pomocą przycisku na prawym nauszniku.

Dzięki lekkiej i kompaktowej, składanej konstrukcji słuchawki są zawsze gotowe do drogi, a ich wyściełane nauszniki sprawiają, że słuchanie jest niesamowicie przyjemne i pozwala zapomnieć o otaczającym świecie. Odłączany przewód audio to niezależność od naładowania baterii, gdyż umożliwia słuchanie bez końca w trybie pasywnym.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: przetwornik dynamiczny 40 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Impedancja: 32 omy
Czułość w trybie pasywnym: 104 dB SPL / 1 mW
Czułość w trybie aktywnym: 103 dB SPL / 1 mW
Maks. SPL: 93 dB
Wersja Bluetooth: 5.0
Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Typ akumulatora słuchawek: Akumulator litowo-polimerowy (690 mAh / 3,7 V)
Czas ładowania: <2 godz. od całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z wł. BT: do 50 godz.
Maksymalna temperatura pracy: 45 °C
Długość przewodu: 1,2 m
Zasilanie: 5 V, 1 A
Waga: 220 g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.