JBL Wave 300 TWS

399,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Słuchawki JBL Wave 300 TWS pozwalają cieszyć się muzyką bez utraty kontaktu z otoczeniem, a do tego bez zbędnych kabli. To nawet 26 godzin potężnego brzmienia JBL Deep Bass. Dzięki nim można być w kontakcie, będąc w ruchu i prowadząc rozmowy stereo. Dźwiękiem można sterować z poziomu każdej słuchawki. W podobny sposób każda słuchawka odbiera połączenia telefoniczne, dzięki wygodnym przyciskom dotykowym. Ergonomicznie zaprojektowane słuchawki ściśle i dyskretnie przylegają do uszu, zapewniając wygodę i łączność przez cały dzień, dzięki czemu użytkownikowi nie umknie żaden rytm ani rozmowa.

Solidny, 12-milimetrowy przetwornik wydobywa głębokie brzmienie JBL Deep Bass, dzięki czemu muzykę da się wręcz poczuć. Natomiast otwarta konstrukcja zapewnia wygodne dopasowanie, zwiększa też świadomość otoczenia. Ergonomiczne dopasowanie pozostaje ścisłe i bezpieczne, zapewniając wygodę oraz łączność przez cały dzień.
JBL Wave 300 zapewniają do 26 godzin odtwarzania (6 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 20 godzin zapasu energii w etui z funkcją szybkiego ładowania). Funkcja Speed Charge pozwala w ciągu zaledwie 10 minut doładować akumulator tak, by uzyskać kolejną godzinę pracy. Z kolei pełne naładowanie akumulatora zajmie 2 godziny.
Jednomikrofonowe słuchawki douszne Wave 300 TWS eliminują szumy z otoczenia podczas rozmów telefonicznych, co pozwala cieszyć się jakością rozmów stereo w podróży. Łatwe sterowanie dźwiękiem i połączeniami dostępne jest bezpośrednio na słuchawkach. To wygoda na wyciągnięcie ręki. Wszystkie funkcje audio JBL Wave 300 TWS mogą zostać uruchomione za pomocą sterowania dotykowego lub z wykorzystaniem asystenta głosowego.
Funkcja Dual Connect oznacza łatwe przełączanie między trybem mono i stereo w dowolnym momencie w lewej, prawej lub obu słuchawkach podczas połączeń, słuchania muzyki lub rozmowy z asystentem głosowym. Wygodna, odporna na krótkotrwały deszcz (IPX2) konstrukcja słuchawek JBL Wave 300 TWS pozwala cieszyć się muzyką o każdej porze i w każdą pogodę. Słuchawki są gotowe do działania w niemal każdych warunkach.

 

Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 12 mm / 0,47"
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Impedancja: 32 omy
Czułość: 105 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL: 95 dB
Wersja Bluetooth: 5.2
Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3 AVRCP V1.6 HFP V1.7
Zasilanie: 5 V 1 A
Słuchawka: 3,85 g każda (7,7 g łącznie)
Etui ładujące: 36 g
Typ baterii słuchawek dousznych: litowo-polimerowy (40 mAh / 3,85 V)
Typ akumulatora etui ładującego: litowo-polimerowy (500 mAh / 3,8 V)
Czas ładowania: < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 6 godz.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.