JBL Quantum 610 Wireless

769,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
JBL Quantum 610 Wireless to bezprzewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier.

Od dźwięku zależy przetrwanie, a z nowym zestawem słuchawkowym JBL Quantum 610 Wireless można usłyszeć więcej. Technologia JBL QuantumSURROUND sprawia, że użytkownik poczuje się jak w samym centrum akcji. Z kolei 50-milimetrowe przetworniki JBL QuantumSOUND SIGNATURE nadają każdej chwili epickie brzmienie – zarówno podczas misji, w których trzeba pozostać niepostrzeżonym, jak i w samym sercu wielkiej bitwy. Odchylany mikrofon sprawia, że głos użytkownika brzmi głośno i czysto, dzięki czemu można tworzyć plany strategiczne ze swoją drużyną za pośrednictwem czatu DISCORD, Skype lub TeamSpeak. Rozrywka może trwać naprawdę długo, dzięki 40-godzinnej pracy akumulatora, a po rozładowaniu gracz może podłączyć zestaw słuchawkowy za pomocą przewodu ładującego USB i grać dalej bez ograniczeń.

Grę można ożywić dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND™ i DTS. Technologia JBL QuantumSURROUND (dostępne tylko na komputerach PC z połączeniem USB przy użyciu aplikacji JBL QuantumENGINE) sprawia, że użytkownik słyszy dźwięk pod każdym kątem, co pozwala poczuć się jak w samym centrum akcji. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w technologię DTS Headphone:X 2.0 (dostępna tylko na komputerach PC).

Z 50-milimetrowymi przetwornikami JBL QuantumSOUND SIGNATURE każdy moment staje się wyjątkowy – od skradania się do przeciwnika, który wydał najcichszy szmer, po potężne grzmoty wybuchów. Użytkownik zawsze zdobywa w ten sposób przewagę. Dodatkowym atutem jest całodzienna gra z bezstratną transmisją bezprzewodową 2,4 GHz. Utrata dźwięku w kluczowym momencie to ostatnia rzecz, której potrzebuje gracz – dzięki transmisji bezprzewodowej 2,4 GHz do gier zyskuje się pełną swobodę, zarówno, gdy siedzi się nieruchomo w fotelu, jak i chodzi po pokoju. Połączenie bezprzewodowe możliwe jest z komputerami PC oraz konsolami PlayStation (PS5 i PS4) i Nintendo Switch (podczas dokowania). Połączenie przewodowe możliwe jest z komputerami PC oraz konsolami PlayStation (PS5 i PS4), Xbox (seria X | S i One) i Nintendo (Switch i Switch Lite), MAC, urządzeniami mobilnymi i VR.

Przydatną funkcją jest możliwość równoczesnej gry oraz ładowania słuchawek. Po podłączeniu kabla ładującego USB czas sesji gamingowej wydłuża się w nieskończoność. Nie trzeba już kończyć dobrej zabawy. Lekka, wytrzymała konstrukcja również sprzyja wielogodzinnym rozgrywkom. Wytrzymały pałąk i pokryte skórą poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt zapewnią wygodę nawet wtedy, gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco.

Mikrofon kierunkowy z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem sprawia, że w kluczowych momentach głos użytkownika brzmi głośno i wyraźnie. Natomiast dzięki funkcji automatycznego włączania/wyłączania i wyciszania można go błyskawicznie odciąć, gdy trzeba się na chwilę oderwać od gry. Dodatkowo zestaw słuchawkowy JBL Quantum 610 Wireless jest zgodny z serwisem DISCORD oraz innymi usługami czatu, takimi jak Skype, Zoom, Twitch czy TeamSpeak. Rozwiązanie to przyda się niezależnie od tego, czy chce się omówić strategię, czy po prostu pogadać ze znajomymi.

JBL QuantumENGINE to pakiet oprogramowania na komputery PC umożliwiający dostosowanie wszystkich efektów dźwiękowych i oświetlenia RGB, w tym QuantumSURROUND, korektora, samosłyszalności, mikrofonu i nie tylko. Użytkownik z łatwością może dostosować dźwięk do swoich potrzeb.

JBL Quantum 610 Wireless są zoptymalizowane pod kątem komputerów PC i zgodne z wieloma platformami. Oznacza to kompatybilność zarówno z komputerami PC jak i konsolami PS (PS5 i PS4) i Nintendo Switch (podczas dokowania) za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz. Natomiast przy użyciu złącza audio 3,5 mm zestaw słuchawkowy jest zgodny z komputerami PC, konsolami PlayStation™, Xbox™ i Nintendo Switch™, urządzeniami mobilnymi, komputerami Mac oraz urządzeniami VR. Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, korektor, ustawienia mikrofonu itp.) są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki dynamiczne: 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
Czułość: 100 dB SPL przy 1 kHz / 1 mW
Maks. SPL: 95 dB
Czułość mikrofonu: -40 dBV/Pa przy 1 kHz
Impedancja: 32 omy
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy (3,7 V / 1000 mAh)
Zasilanie: 5 V, 2 A
Czas ładowania: 3 godz.
Czas odtwarzania muzyki z wyłączonym podświetleniem RGB: 40 godzin
Wzorzec nagrywania mikrofonu: Jednokierunkowy
Masa: 357 g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.