JBL Reflect Aero bezprzewodowe aktywne słuchawki z funkcją redukcji hałasu

699,00 zł

Dostępność wkrótce w sprzedaży
Stworzone do ruchu. Dopasowane do Ciebie.
Słuchawki douszne JBL Reflect Aero – zaprojektowane z wykorzystaniem technologii POWERFINS, która umożliwia pewne i jeszcze lepsze dopasowanie owalnych fonowodów Oval TubesTM, zapewniając komfort przez cały dzień – to doskonały towarzysz aktywnego
stylu życia. Technologia True Adaptive Noise Cancelling pozwoli Ci skupić się na celach, a dzięki technologii Smart Ambient zachowasz czujność na otoczenie. Niezależnie od tego, czy jesteś na spokojnym spacerze czy na ciężkim treningu, dzięki wystarczającemu na 24 godziny akumulatorowi z funkcją szybkiego ładowania możesz delektować się doskonałym dźwiękiem JBL Signature Sound bez jakichkolwiek przerw. A kiedy przyjdzie czas na rozmowę, 3 mikrofony na obu słuchawkach ze stopniem ochrony przed wodą i pyłem IP68 pomagają zapewnić doskonałe połączenia w dowolnym miejscu.

Redukcja hałasu True Adaptive Noise Cancelling (4 mikrofony) z technologią Smart Ambient
Usłysz więcej tego, co chcesz, eliminując niechciane hałasy. Technologia True Adaptive Noise Cancelling (4 mikrofony) z technologią Smart Ambient automatycznie dostosowuje się, aby wyeliminować rozpraszające dźwięki, pozwalając zawsze zachować czujność na otoczenie.

Doskonałe rozmowy dzięki funkcji eliminacji zakłóceń z wykorzystaniem 6 mikrofonów
Zasługujesz na to, by Cię wysłuchano. Właśnie dlatego 3 mikrofony z technologią formowania wiązki na obu słuchawkach zapewniają, że Twój głos zawsze jest słyszalny głośno i wyraźnie,nawet w wietrzny dzień. I możesz samodzielnie przekonać się o tym, ponieważ VoiceAware pozwala kontrolować, ile słyszysz własnego głosu podczas połączeń.

Najwyższy stopień ochrony przed pyłem i wodą
Słuchawki douszne JBL Reflect Aero o najwyższym stopniu ochrony przed wodą i pyłem IP68 są doskonałym towarzyszem niezależnie od warunków pogodowych. Ochrona przed pyłem przyda się podczas wędrówek i na plaży, a dzięki ochronie przed wodą możesz zanurzyć się z nimi na 30 minut na głębokość 1,5 metra, w tym w słonej wodzie, o ile będziesz pamiętać o ich wypłukaniu.

Komfortowe i pewne dopasowanie
Dlaczego słuchawki douszne JBL Reflect Aero są doskonałym towarzyszem całodziennych przygód? Ponieważ zostały wyposażone w wygodne owalne fonowody Oval TubesTM i technologię POWERFINS, które zapewniają bezpieczne i przylegające dopasowanie zarówno w pracy, jak i podczas ćwiczeń. Wykonaj test „Wybór najlepszego dopasowania” w aplikacji My JBL Headphones, aby znaleźć
idealne dopasowanie dla siebie.

Legendarne brzmienie JBL
Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują wspaniały dźwięk z głębokimi basami, niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie medytacji, czy też wyciskasz siódme poty na siłowni.

8+16 godzin działania akumulatora z szybkim ładowaniem
Nigdy nie przegapisz żadnego rytmu dzięki 8 godzinom odtwarzania muzyki w słuchawkach oraz kolejnym 16 w etui lub 7+14 godzinom w przypadku włączenia funkcji redukcji hałasu. Potrzebujesz szybkiego doładowania? Nie martw się – możesz użyć funkcji szybkiego ładowania, która w 15 minut zapewni dodatkowe 4 godziny działania akumulatora.

Dostosuj ustawienia dźwięku
Ustawienia dźwięku słuchawek JBL Reflect Aero można wygodnie dostosować, aby obsługiwać słuchawki bez użycia rąk. Pobierz aplikację My JBL Headphones, w której znajdziesz pełną gamę opcji personalizacji dla każdej słuchawki. Dostosuj korektor do swoich preferencji w zakresie dźwięku, wybierz preferowanego asystenta głosowego, włącz lub wyłącz komunikaty głosowe i
skonfiguruj wiele innych opcji

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: przetwornik dynamiczny 6,8 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Impedancja: 16 om
Czułość: 99 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL: 94 dB
Wersja Bluetooth: 5.2
Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.8
Typ baterii słuchawek dokanałowych: litowo-polimerowy (65 mAh / 3,85 V)
Typ akumulatora etui ładującego: litowo-polimerowy (400 mAh / 3,85 V)
Czas ładowania: <2 godz. od całkowitego rozładowania
Czas rozmów przy włączonej opcji ANC: do 3,5 godz.
Czas rozmów przy wyłączonej opcji ANC: do 4,5 godz.
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i wyłączoną technologią ANC: do 8 godzin
Czas odtwarzania muzyki z włączoną łącznością Bluetooth i aktywną redukcją hałasu: do 7 godzin
Maksymalna temperatura pracy: 45°C
Zasilanie: 5 V, 1 A
Słuchawki douszne: 6,65 g szt. (łącznie 13 g)
Etui ładujące: 45 g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.