JBL L100 Classic Black Edition

13 990,00 zł

Dostępność dostępny
JBL L100 Classic to nowoczesne kolumny, które nawiązują do kultowych głośników JBL L100 sprzed lat. Oryginalne JBL L100 wydano w 1970 roku i była to konsumencka wersja popularnego monitora JBL 4310 Pro Studio. Z czasem model ten stał się najlepiej sprzedającym się głośnikiem JBL wszechczasów. Dzisiaj, dzięki nowym JBL L100 Classic, odradza się legenda!

 

Od ponad 70 lat JBL jest pionierem w dziedzinie reprodukcji dźwięku. Zastosowany w nowych kolumnach JBL L100 Classic styl retro w połączeniu z kultowym designem JBL i kratowaną maskownicą w stylu vintage z pianki Quadrex to hołd i czytelne nawiązanie do niezwodnego głośnika sprzed lat. Właściciele oryginalnych L100 uwielbiali wyjątkowy zakres dynamiki, krystalicznie czysty, nieskazitelny, wysoki poziom głośności oraz mocny bas. Całkowicie nowe przetworniki oraz zwrotnice i ich zaawansowana technologia podnoszą te cechy w modelu L100 Classic do najwyższych standardów dźwiękowych XXI wieku. Oryginalna obudowa fornirowana z drewna orzechowego i kratowana maskownica w dwóch różnych kolorach (czarnym i pomarańczowym) pozwalają L100 Classic bezproblemowo i elegancko dopasować się do każdego wnętrza. Model ten może być również montowany na opcjonalnych metalowych stojakach JBL dla maksymalnej elastyczności instalacji.

L100 Classic wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie akustyki, aby zapewnić prawdziwy high-endowy dźwięk. Nowo opracowany tytanowy kopułkowy głośnik wysokotonowy JT025Ti1 jest dopasowany do falowodu z soczewką akustyczną, co zapewnia optymalną integrację ze stożkowym przetwornikiem średniotonowym 105H-1 z membraną z czystej celulozy pokrytej polimerem.

12-calowy głośnik niskotonowy JW300PW-8 z czystej celulozy, pracujący w obudowie typu bass-reflex, zapewnia mocny, poruszający bas przez pojedynczy skierowany do przodu port tubowy z rozszerzonymi końcami. Tłumiki L-pad średniej i wysokiej częstotliwości na przedniej ściance są hołdem złożonym legendarnemu imiennikowi. Kolumna została precyzyjnie dopracowana nawet w najmniejszych szczegółach.

Model L100 Classic jest wewnętrznie usztywniony przegrodą o grubości 25 mm. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskać można porywający, pełen emocji dźwięk. Dzięki mocy, wyrazistości i precyzji, L100 Classic przyprawia słuchacza o gęsią skórkę, a ulubiona muzyka brzmi tak dobrze, jak nigdy!

JBL L100 Classic został zaprojektowany tak, żeby pobudzić wszystkie zmysły w czasie słuchania muzyki, by słuchacz poczuł się jakby był w pierwszym rzędzie koncertu, a także by przywołać najpiękniejsze wspomnienia.

 

Specyfikacja techniczna JBL L100 Classic Black Edition:
Typ: 3-drożny głośnik posdstawkowy
Przetwornik niskich częstotliwości: 12-calowy (300mm) stożek z czystej celulozy (Pure Pulp)
5-1/4-calowy (130 mm) powlekany polimerem stożek z czystej celulozy (Pure Pulp)
Przetwornik wysokich częstotliwości: 1-calowa (25 mm) kopułka tytanowa z softsurroundem
Zalecana moc wzmacniacza: 25-200 Wat RMS
Impedancja: 4 ohm
Czułość głośnika: 90 dB
Charakterystyka częstotliwościowa: 40 Hz-40 kHz (-6dB)
Częstotliwość zwrotnicy: 450 Hz, 3.5 kHz
Wykończenie: czarny wysoki połysk z czarną maskownicą z pianki Quadrex
Wymiary (z maskownicą): 636.6 mm x389.7 mm- x 371.5 mm)
Regulacje: Tłumiki MF i HF
Typ wejścia: podwójne terminale pozłacane typu „binding post”
Waga produktu (każdy): 74 lb (33,7 kg) każda
Waga przesyłki: 65 lb (29,3 kg) każda

 

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.