JBL SB 400

2 399,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Cinema SB400

Soundbar obsługujący technologię Bluetooth z potężnym bezprzewodowym subwooferem o mocy 200 W.
Telewizja w jakości HD to doskonały wynalazek – ale cóż z tego, jeśli jakość dźwięku nie odpowiada jakości obrazu? Na szczęście stylowy system JBL® Cinema SB400 zapewnia kinową jakość dźwięku, zajmując przy tym niewiele miejsca. Dwukanałowy soundbar zawierający dwa 2 1/4-calowe (57 mm) woofery, dwa 1-calowe (25 mm) tweetery, wzmacniacz o mocy do 120 W, wbudowany moduł Bluetooth® do przesyłania muzyki z urządzeń cyfrowych i trzy wejścia HDMI®, obsługujący technologię HARMAN Display Surround tworzy prawdziwie przestrzenne środowisko dźwiękowe, wykorzystując zaledwie dwa kanały. System zawiera również 8-calowy (200 mm) bezprzewodowy subwoofer o mocy 200 W z regulacją wzmocnienia basów. SB400 zapewnia wszystko, czego możesz oczekiwać od systemu głośnikowego.

Soundbar obsługujący technologię Bluetooth z potężnym bezprzewodowym subwooferem o mocy 200 W.
Różnicę pomiędzy zwykłym oglądaniem filmu w domu a zanurzeniem się w świecie kina stanowi dźwięk zapewniany przez głośniki JBL®. System JBL Cinema SB400 zawiera dwukanałowy soundbar zapewniający wysokiej jakości dźwięk uzupełniający obraz HD. W głośniku zamontowano cztery 2 1/4-calowe (57 mm) woofery, dwa 1-calowe (25 mm) tweetery kopułkowe, wzmacniacz o mocy 120 W, trzy wejścia HDMI® (do podłączania wielu źródeł takich jak tuner telewizji kablowej, odtwarzacz DVD, konsola gier wideo czy komputer), wbudowany moduł Bluetooth® (do przesyłania muzyki z urządzeń cyfrowych), dwupozycyjny przełącznik korekcji dźwięku (optymalizujący dźwięk zależnie od położenia soundbara), głośnik obsługuje również technologię HARMAN Display Surround (zapewniającą prawdziwie przestrzenny dźwięk przy wykorzystaniu zaledwie dwóch kanałów). Specjalnie dla entuzjastów mocnych, realistycznych dźwięków system SB400 wyposażono dodatkowo w 8-calowy (400 mm) bezprzewodowy subwoofer o mocy 200 W z funkcją wzmocnienia basów, który pozwala idealnie dopasować dźwięki o niskiej częstotliwości. Zaprojektowany z myślą o płaskich telewizorach o przekątnej 46 cali (1168 m) lub większej, błyszczący system Cinema SB400 odtwarza wszystkie formaty A/V, gwarantując doskonały dźwięk JBL ceniony na całym świecie – a przy tym doskonale wygląda.

 

Rozwiązanie o mocy 120 W

W jednym soundbarze Cinema SB400 znajdują się końcówki mocy, przełączniki oraz lewe i prawe woofery i tweetery. Wbudowany wzmacniacz ułatwia podłączenie systemu i jego obsługę oraz zapewnia moc 120 W.

Bezprzewodowy 8-calowy (200 mm) subwoofero mocy 200 W

Nic tak nie zwraca uwagi na sceny akcji jak potężne basy.8-calowy (200 mm) przetwornik niskich częstotliwości iwbudowany 200-watowy wzmacniacz systemu Cinema SG400 zapewniają doskonałewrażenia, emocje oraz rozrywkę. Ponieważ system jest bezprzewodowy, nie musiszjuż łączyć głośnika soundbar z subwooferem za pomocą zbędnych kabli.

Obsługa technologii Bluetooth

Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki soundbarowi firmy JBL. Cinema SB400 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfonów i tabletów, zapewniając pełny dźwięk i wyjątkowe brzmienie basów, które wypełniają całe pomieszczenie.

Łączność HDMI

Dzięki trzem wejściom HDMI do Cinema SB400 można łatwo podłączyć wiele źródeł obsługujących HDMI. System posiada również jedno wyjście HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar. Taka konfiguracja upraszcza przełączanie i obsługę systemu.

Wyjątkowa technologia HARMAN Display Surround

Dzięki wykorzystaniu doświadczenia firmy HARMAN związanego z tworzeniem systemów audio kina domowego głośnik Cinema SB400 pozwala osiągnąć kinową jakość dźwięku bez konieczności korzystania z wielu głośników. Zastosowanie opatentowanej technologii HARMAN Display Surround pozwala na osiągnięcie przestrzennego dźwięku przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego brzmienia i balansu dźwięku.

Dekodowanie w technologii Dolby Digital

Głośnik Cinema SB400 dekoduje ścieżkę dźwiękową filmu w oryginalnym formacie, co pozwala na pominięcie konwertowania, które obniża jakość dźwięku. Sprawia to, że soundbar zapewnia nadzwyczajny, przestrzenny dźwięk słyszalny dla wszystkich osób przebywających w pomieszczeniu.

Rozwiązanie gotowe do użytku

Głośnik Cinema SB400 można bez problemu podłączyć do dowolnego telewizora – wszystkie potrzebne kable znajdują się w zestawie. Łatwy w montażu soundbar praktycznie nie wymaga konfiguracji. Wystarczy go podłączyć i od razu można zacząć z niego korzystać.

Analogowe i optyczne cyfrowe wejścia audio

Głośnik Cinema SB400 posiada liczbę wejść pozwalającą na podłączenie telewizora, odtwarzacza płyt i tunera telewizji satelitarnej lub kablowej. Można podłączyć go bezpośrednio do dowolnego telewizora – jest to bardzo wygodne, ponieważ nie ma konieczności odłączania i podłączania wielu kabli.

Funkcja zapamiętywania głośności programów telewizyjnych

Do głośnika Cinema SB400 dołączony jest pilot zdalnego sterowania o wymiarach karty kredytowej, który może „nauczyć się” podczerwonego kodu funkcji regulacji głośności pilota do telewizora. Teraz możesz sterować głośnością soundbara i telewizora, korzystając tylko z jednego pilota.

Dwupozycyjny przełącznik korekcji dźwięku

Głośnik Cinema SB400 można postawić na półce lub stole bądź zamontować na ścianie, korzystając z dołączonych akcesoriów. Możliwość korzystania z dwupozycyjnego przełącznika korekcji dźwięku pozwala na osiągnięcie optymalnej jakości dźwięku niezależnie od położenia. Dzięki temu głośnik można umieścić w dowolnym miejscu, nie tracąc przy tym nic z jakości dźwięku.

Pełna regulacja basów

Głośnik Cinema SB400 pozwala w lepszy sposób kontrolować odtwarzany dźwięk. Głośnik wyposażony jest w specjalny regulator umożliwiający dopasowanie głośności, częstotliwości i fazy wyjściowej subwoofera, dzięki czemu dźwięk odtwarzanych filmów czy programów telewizyjnych będzie optymalny.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.