JBL Tune 125TWS

519,00 zł

Dostępność chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę
JBL Tune 125TWS to całkowicie bezprzewodowe słuchawki, które, dzięki przetwornikowi 5,8 mm, zapewniają mocny dźwięk i brzmienie JBL Pure Bass. Słuchawki w połączeniu z eleganckim przenośnym etui ładującym zapewniają 32 godzin nieograniczonej radości z muzyki. Ich ergonomiczny kształt gwarantuje komfort użytkowania przez długi czas. Wyposażono je w intuicyjne i poręczne sterowanie, wygodnie umieszczone na każdej słuchawce. Oferują również dostęp do Siri oraz Asystentem Google za jednym kliknięciem.

Dzięki słuchawkom JBL Tune 125TWS można w pełni odkryć wolność będąc w ruchu bez krępujących przewodów. Słuchanie muzyki, rozmowy telefoniczne i trening już nigdy nie wzbudzą obaw, że przewody słuchawek się poplączą.

Ponadto użytkownik nie przegapi połączenia telefonicznego w drodze do pracy lub w czasie treningu, dzięki intuicyjnemu sterowaniu połączeniami stereo i przyciskom wygodnie rozmieszczonym na słuchawkach. Za jednym naciśnięciem przycisku można łączyć się z Siri lub Asystentem Google.

JBL Tune 125TWS zapewniają do 8 godzin pracy, a dodatkowo do 24 godzin zasilania z etui ładującego. Ponadto funkcja szybkiego ładowania umożliwia uzyskanie dodatkowej godziny pracy słuchawek po zaledwie 15 minutach ładowania z etui ładującego. Wisienką na torcie jest fakt, że słuchawki są stylowe i wyróżniają się swoim designem. Słuchawki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, czarno-niebieskiej i białej.

 

 

Specyfikacja techniczna

Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
Czułość przetwornika przy 1 kHz/1 mW: 96 dB
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 15 mW
Impedancja: 14 Ohm
Wersja Bluetooth: 4.2
Moc nadajnika Bluetooth: 0~10 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK i 8DPSK
Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz
Profile Bluetooth: A2DP 1.3 AVRCP 1.5 HFP 1.6
Czas odtwarzania muzyki przy włączonej komunikacji Bluetooth: 8 godz.
Masa: 73 g

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.