JBL OnBeat Venue LT Lightning iPhone5

1 099,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
JBL OnBeat Venue LT

 

JBL OnBeat Venue LT wychodzi naprzeciw zmieniającym się wymaganiom klientów oraz bogactwem nowoczesnych urządzeń telefonii komórkowej. Jest to bowiem produkt skierowany do użytkowników Apple iPhone 5, iPad Mini, ale również współgra z nowoczesnymi propozycjami w zakresie Ipod oraz Apple Ipad.

Stacja dokująca oparta na nowatorskich i elastycznych technologiach Lightning, doskonale spełni swoje zadanie użytkowe. Używanie tradycyjnych ładowarek stanie się szybko zapomnianą przeszłością. Niemniej jednak, tendencje łączenia funkcji użytkowych sprawiły, że JBL  to także idealny sprzęt muzyczny do naszego pokoju. Jest to jeden, całościowy głośnik pozwalający na bezprzewodowe pozyskiwanie danych muzycznych z różnorodnych źródeł. Dwa szerokopasmowe przetworniki wzmocnione za pomocą procesora cyfrowego sprawią skutecznie odciągną nas od starych sprzętów audio. Port bass-reflex SlipStream pozwala na osiągnięcie ideału brzmieniowego tego „torebkowego” urządzenia.  

JBL Venue LT pozwala na odtwarzanie muzyki w trybie ciągłym przez okres 5 godzin. Posiada on również złącze USB, co pozwala na podłączenie zewnętrznych nośników pamięci utworów. Bardziej wymagający konsumenci mogą, za pomocą aplikacji MusicFlow™, samodzielnie ustawiać parametry urządzenia oraz tworzyć własne listy przebojów.

JBL jest tak niewielkim sprzętem, że możemy go zabierać wszędzie, gdzie tylko chcemy. Może stać się naszym najlepszym przyjacielem i dostarczać wielu udogodnień praktycznych i artystycznych.  

 Stacja dokująca do iPod, iPhone, iPad z Bluetooth

JBL OnBeat Venue

Nowy wymiar rozrywki zapewniany przez urządzenie iPad.
Korzystanie z urządzenia iPad w celach rozrywkowych wkracza na nowy poziom. Oto JBL OnBeat™ Venue – zdumiewający, bezprzewodowy głośnik ze stacją dokującą, obsługujący technologię Bluetooth®. Dzięki niemu można osiągnąć charakterystyczną dla głośników JBL® prawdziwie wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w gry na urządzeniach iPad, iPhone, iPod touch lub innych urządzeniach z systemem iOS®. Możliwe jest nawet odtwarzanie plików na telewizorach wielkoekranowych. Pobranie darmowej aplikacji JBL MusicFlow™ zapewnia dostęp do funkcji, takich jak: tworzenie własnych list odtwarzania, modyfikacja ustawienia dźwięku i wyświetlanie okładek albumów. Nie trzeba martwić się o siłę sygnału; technologia HARMAN TrueStream™ zapewnia najlepszą możliwą łączność bezprzewodową.

System rozrywkowy JBL OnBeat™ Venue do urządzenia iPad został stworzony, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w urządzeniu iPad oraz innych urządzeniach z systemem iOS®, takich jak iPhone i iPod touch. Głośnik ze stacją dokującą zapewnia całkowitą swobodę podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w gry bez konieczności korzystania z przewodów. Bezprzewodowa technologia Bluetooth® i technologia HARMAN TrueStream™ zapewniają najlepsze możliwe połączenie oraz strumieniowanie wszystkich plików audio w wysokiej jakości. Głośnik ten umożliwia również wyświetlanie zawartości na telewizorze wielkoekranowym – wystarczy podpiąć kabel komponentowy, aby móc oglądać filmy i obrazy w najwyższej jakości. Ponadto istnieje również możliwość pobrania darmowej aplikacji JBL® MusicFlow™, pozwalającej na przejęcie pełnej kontroli nad funkcjami związanymi ze słuchaniem muzyki: tworzenie własnych list odtwarzania, modyfikacja ustawienia dźwięku i wyświetlanie okładek albumów. Ten elegancki, kompaktowy głośnik jest również wyposażony w wysuwaną stację dokującą, która wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu, a dostępne wersje kolorystyczne umożliwiają dopasowanie jej do koloru iPada i wystroju wnętrza. Jednak najważniejszą cechą jest słynny dźwięk zapewniany przez głośniki JBL: precyzyjny i naturalnie brzmiący, zapewniany dzięki rozwiązaniom montowanym przez inżynierów JBL na stadionach, w kinach i studiach nagraniowych na całym świecie.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.