JBL Partybox 100

1 299,00 zł

Dostępność chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę
JBL Partybox to wydajny, przenośny głośnik imprezowy z obsługą technologii Bluetooth i dynamicznymi efektami świetlnymi! Można dzięki niemu rozkręcić imprezę na całego!

 

JBL Partybox 100 rozświetla noc i brzmi naprawdę potężnie. Spośród dostępnych efektów świetlnych wybrać i zaprogramować można najodpowiedniejszy dla użytkownika w danej chwili albo można zdać się na losowe odtwarzanie efektów świetlnych LED dostosowanych do odtwarzanej muzyki. Muzyka może być odtwarzana zarówno z playlisty z urządzenia przenośnego za pomocą technologii Bluetooth, jak i z listy odtwarzania z pamięci USB. Głośnik ustawić można zarówno na ziemi, jak i na uniwersalnym statywie, który jednak nie występuje w zestawie. W ten sposób pomieszczenie wypełni się dynamicznym dźwiękiem JBL. Zabawa trwać może nawet całą noc dzięki wbudowanemu akumulatorowi zapewniającemu do 12 godzin pracy.

Z głośnikiem JBL Partybox 100 rozkręć można najgorętszą imprezę tego lata! Głośnik generuje 160 W powalającego brzmienia JBL, a dzięki akumulatorowi imprezę rozpocząć można kiedy i gdziekolwiek się chce. Dodatkowo, dzięki wyjątkowym efektom świetlnym, impreza zyskuje unikatowy charakter. Do wbudowanego gniazda podłączyć można mikrofon albo gitarę, by zaaranżować scenę dla uczestników imprezy. Jeden głośnik to za mało? Połącz dwa kompatybilne głośniki imprezowe w trybie True Wireless Stereo (Bluetooth). To z pewnością nie będzie nudna impreza, jeśli towarzyszy Ci JBL Partybox 100.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: niskotonowy 2 x 5,25", wysokotonowy 2 x 2,25"
Wejścia: gniazdo USB, gniazdo Aux-in 3,5 mm, gniazdo na mikrofon/gitarę z regulacją głośności
Łączność bezprzewodowa: obsługa technologii Bluetooth
Wyjścia: Wyjście Aux
Funkcja TWS (True Wireless Stereo) umożliwiająca podłączenie 2 głośników dzięki technologii Bluetooth
Podbicie basów: Tak
Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 18 kHz
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy 2500 mAh, 14,4 V
Czas szybkiego ładowania akumulatora: 3,5 godziny
Czas wolnego ładowania akumulatora: 6,5 godziny
Czas odtwarzania przy zasilaniu akumulatorowym: do 12 godzin (w zależności od głośności i rodzaju odtwarzanej muzyki)
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 290 mm x 288 mm x 551 mm
Masa produktu netto: 9,7 kg
Zasilanie: 100 – 240 V AC

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.