Soundbar z BT JBL Authentics L8

2 599,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Bezprzewodowe zestawy głośnikowe JBL Authentic L8 i JBL Authentic L16 łączą w sobie klasyczną konstrukcję z przełomową technologią łączności bezprzewodowej.

Inspirowane legendarnymi modelami JBL Century L100, są one wykonane z autentycznych materiałów i wyposażone w zoptymalizowane przetworniki niskotonowe i wysokotonowe firmy JBL, a wszystko w precyzyjnej konstrukcji akustycznej. W efekcie otrzymaliśmy zdumiewającą jakość dźwięku i szeroką scenę stereofoniczną z jednej obudowy. Dzięki łączności AirPlay, DLNA i Bluetooth obydwa modele Authentics mogą odtwarzać strumieniowo dźwięk z dowolnego urządzenia bezprzewodowego.

Technologia Clari-Fi pozwala odzyskać szczegóły nagrań tracone we współczesnych skompresowanych plikach dźwiękowych dodając szczegółowości i energii strumieniom muzycznym niskiej jakości. Co więcej, bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow pozwala łatwo sterować odtwarzaniem za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Obydwa modele to stylowe i niezależne zestawy głośnikowe będące idealnym rozwiązaniem do nagłośnienia każdego pomieszczenia i współpracy z każdym źródłem dźwięku.

 

Bezkompromisowy dźwięk. Wszechstronne możliwości połączeń.

Wynieś splątane kable i skomplikowane zestawy głośników tam gdzie ich miejsce — na strych. Dźwięk zestawów głośnikowych JBL L8 potrafi wypełnić każde pomieszczenie, bez konieczności prowadzenia kabli i przewodów. Inspirowany legendarnymi zestawami głośnikowymi JBL Century L100 zestaw JBL Authentic L8 łączy w sobie klasyczną konstrukcję akustyczną z nowoczesną technologią łączności bezprzewodowej i wygodną obsługą. Drewniana obudowa wykończona czarnym lakierem gitarowym zapewnia wyjątkową jakość dźwięku podczas gdy najnowsze rozwiązania z zakresu łączności bezprzewodowej umożliwiają podłączanie urządzeń przenośnych za pomocą technologii AirPlay, DNLA i Bluetooth®. Bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow umożliwia łatwe sterowanie zestawem głośnikowym za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android. Ciesz się studyjną jakością dźwięku stereofonicznego JBL i bezprzewodową uniwersalnością jednej stylowej obudowy.

 

Naprawa skompresowanej muzyki w czasie rzeczywistym.

Program Clari-Fi stworzony przez firmę Harman analizuje sygnał audio w czasie rzeczywistym i dokonuje korekty wadliwych fragmentów fal dźwiękowych w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące kodeków i psychoakustyki.

W przypadku wszystkich skompresowanych źródeł audio (np. MP3) Clari-Fi odbudowuje brakujące fragmenty sygnału, wstawiając przybliżone, stałe elementy na podstawie fragmentów, które pozostały w skompresowanym sygnale.

 

 

 

 

 

Dwudrożny zestaw głośnikowy z bezprzewodowym strumieniowym odtwarzaniem dźwięku

Pasmo przenoszenia

45Hz - 35kHz

Moc

4 x 30W

Przetworniki

4” głośnik niskotonowy, 1” głośnik wysokotonowy

Wykończenie powierzchni

Błyszczący czarny

Funkcja AirPlay

tak

DLNA

Tak

Bluetooth 3.0

Tak

NFC

Tak

Wejście optyczne (SPDIF)

Tak

3,5 mm wejście Aux

Tak

Porty USB do ładowania

1 do telefonu, 1 do tabletu

Clari-Fi

tak

 

 

 


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
<!--[if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false"

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.