Głośnik bezprzewodowy JBL OnBeat Rumble

1 999,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
JBL OnBeat Rumble

 

Problemy różnorodności sposobów ładowania baterii urządzeń elektronicznych, jak nowoczesne telefony, smartfony, czy tablety są już przeszłością. JBL OnBeat Rumble wprowadza nas w nowy wymiar rzeczywistości elektronicznej. Od dziś wszystkie ładowarki można schować do szuflady, a miejsce ich zajmie jedno, doskonale dopasowane i efektownie wyglądające urządzenie wielofunkcyjne. JBL OnBeat Rumble to nic innego, jak uniwersalna staja dokująca dla różnorodnych urządzeń. Poprzez złącze USB może naładować baterie posiadanych sprzętów. Posiadanie urządzeń typu smartfon, iPad, czy też iPhone i nie stanowi to żadnego problemu. Urządzenie posiada również możliwość połączenia się, za pośrednictwem Bluetooth, z odmiennymi konstrukcjami wykorzystującymi systemy Windows, czy Android. Jest to zabieg konieczny, gdyż JBL OnBeat Rumble to nie tylko sama stacja dokująca.

Wbudowany wzmacniacz o mocy 50W oraz subwoofer wielkości 114 mm pozwalają na uzyskanie powalających efektów odtwarzania źródeł dźwiękowych. Z pomocą Bluetooth pozostaje ono w kompatybilności z wieloma nośnikami plików dźwiękowych. Posiada ono również wejścia analogowe mogące być sposobem stałego podłączenia do innych urządzeń.

JBL OnBeat Rumble to doskonałe urządzenie o wielu możliwościach i nowatorskim design. Sprawdzi się w każdym domu i wśród wymagających typu konsumentów.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.