Control 2.4G

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
Kompaktowe, 2-drożne monitory z serii Control zbudowane na tradycji JBL professional przenoszą prawdziwie studyjne brzmienie w miejsca, gdzie dotąd były tylko boomboxy. Głośnik Control One (dostępny w kolorze czarnym lub srebrnym) to oryginalny, wszechstronny i odporny projekt. Na potrzeby oglądania filmów i słuchania muzyki łączą w sobie skromny wygląd z ponad 60 latami doświadczenia firmy JBL.

CIESZ SIĘ WSPANIAŁYM DŹWIĘKIEM JBL WE WŁASNYM DOMU - BEZPRZEWODOWO.

Ustaw głośniki JBL On Air Control 2.G w sypialni, kuchni, garażu, czy nawet na tarasie.* Możesz też dodać głośniki typu surround do zestawu kina domowego, unikając kłopotów i kosztów przeprowadzania przewodów przez pokój. Kiedy teraz podłączysz system bezprzewodowy Control 2.4G do komputera, iPoda lub innego przenośnego odtwarzacza multimedialnego, Twoja muzykoteka towarzyszyć Ci będzie tam, gdzie zechcesz!

 

Specyfikacja

- typ: 2-drożne monitory

- pasmo przenoszenia: 80 Hz - 20 kHz

- moc wyjściowa wzmacniacza: 15 W / kanał

- przetwornik niskotonowy: 100mm, ekranowane magnetycznie

- przetwornik wysokotonowy: 12mm z laminowanego tytanu, ekranowane magnetycznie

- zasięg: do 21m, zależnie od warunków

- częstotliwość pracy RF: 2,4 GHz

- wymiary (wys. x szer. x gł.):

--- głośniki: 228 x 155 x 139 mm

--- nadajnik: 229 x 115 x 140 mm

- masa:

--- głośnik aktywny: 2,1 kg

--- głośnik bierny: 2,0 kg

--- nadajnik: 0,2 kg

 

* Głośniki JBL On Air Control 2.4G nie są wodoodporne; nie należy pozostawiać ich na wolnym powietrzu, jeśli nie są używane, ani też używać poza domem przy złej pogodzie. Jak w przypadku wszystkich urządzeń bezprzewodowych, zakres roboczy systemu może ulegać zmianom zależnie od takich zmiennych, jak metody i materiały budowlane, warunki atmosferyczne i inne źródła zakłóceń.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.