JBL L52 Classic

2 490,00 zł

Dostępność dostępny
Głośniki JBL są wybierane przez profesjonalistów z branży muzycznej i filmowej od prawie 75 lat. Zapewniają niesamowity dźwięk w kinach, salach koncertowych, studiach nagraniowych i kościołach na całym świecie. Nie musisz być profesjonalistą aby cieszyć się legendarnym brzmieniem JBL. Nasze produkty i systemy do użytku domowego wykorzystują tę samą najnowocześniejszą technologię i wiedzę, na których polegają profesjonaliści.
JBL L52 Classic 2-drożny głośnik półkowy zaprojektowany i skonstruowany w światowej sławy ośrodku inżynierii akustycznej JBL w Northridge w Kalifornii, L52 Classic to 5.25-calowy (130mm) 2-drożny głośnik wyposażony w zaawansowane technologie akustyczne JBL w połączeniu z wielokrotnie nagradzaną stylistyką retro.   
Stylistyka vintage L52 Classic charakteryzuje się obudową wykonaną z prawdziwego drewna orzechowego i maskownicami z pianki Quadrex. Pod tym kultowym wyglądem kryje się głośnik zbudowany z nowoczesnych komponentów, zapewniających legendarne brzmienie JBL, które z pewnością zadowoli każdego miłośnika muzyki.


Specyfikacja techniczna:

Dwudrożna kolumna podstawkowa
Głośnik niskotonowy: 5,25" (133 mm) z czystej celulozy (JW135PW-4)
Przetwornik wysokotonowy: 0,75" (20 mm) tytanowy z falowodem (JT020TI1-4)
Zalecana moc wzmacniacza: 10-75 W RMS
Impedancja: 4 Ohm
Czułość głośnika: 85 dB/2,83 V/1 m
Pasmo przenoszenia: 47 Hz -24 kHz (-6 dB)
Częstotliwość podziału: 2,8 kHz
Obudowa typu bass reflex z forniru z drewna orzechowego

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.