LS 60

0,00 zł

Dostępność Chwilowy brak towaru
W przypadku wysokich częstotliwości seria LS łączy kompresję HF o stałym kierunku z pierścieniowym tweeterem UHF w unikatowy, zoptymalizowany komputerowo system tłumiący interferencję fazową oraz utratę sygnału. Realizm dźwięku o niskiej częstotliwości został zwiększony dzięki zastosowaniu podwójnych, stożkowych głośników niskotonowych o wyjątkowym, połączonym projekcie zapewniającym wyjątkowo bogate brzmienie basów. W połączeniu technologie te sprawiają, że głośniki z serii LS mogą odtwarzać z jednakową czystością i precyzją sceny akcji „nie-z-tej-ziemi” i subtelne, wyjątkowe utwory muzyczne. Zakrzywiona dolna część obudowy współgra z niżej umieszczonym wooferem, stopniowo przechodząc w błyszczące panele boczne, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – głębokiej czerni i głębokiego mahoniu.

Filmy i muzyka tworzone są z myślą o przyjemności, a seria głośników LS została zaprojektowana z myślą o zagwarantowaniu jak najpełniejszej przyjemności odbioru, niezależnie od gustu.

 

Specyfikacja

- typ: 3,5-drożna kolumna podłogowa

- pasmo przenoszenia: 48 Hz - 38 kHz

- maksymalna zalecana moc wzmacniacza*: 150 W

- moc (ciągła/szczytowa): 75/300 W

- częstotliwość podziału: 400Hz – 6dB/oktawa; 2kHz, 8kHz – 24dB/oktawa

- skuteczność (2,83V/1m): 87 dB

- impedancja nominalna: 6 Ohm

- przetwornik niskotonowy: 2x 165mm, ekranowany

- przetwornik wysokotonowy: 50mm głośnik kompresyjny z tytanową kopułką, tuba Bi-Radial®

- przetwornik ultra-wysokotonowy: 19mm (3/4") błona poliestrowa, radiator pierścieniowy; neodymowy magnes; falowód EOS

- wymiary (wys. x szer. x gł.): 1017 x 222 x 343 mm

- masa: 26,6 kg

* Maksymalna zalecana moc znamionowa wzmacniacza zapewnia odpowiedni margines systemu na wypadek okazjonalnych szczytów. Nie zalecamy długiego używania głośników przy maksymalnej mocy wzmacniacza.

weryfikator

Sklepy Internetowe KQS.store.